باکس آفیس: Rambo 5 قرار است بهترین افتتاحیه فرانچایزش را رقم بزند!

پیش بینی شده که فیلم Rambo: Last Blood (رمبو: آخرین خون) قرار است بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ فرانچایز خودش را رقم بزند. در این فیلم سیلوستر استالونه باری دیگر در نقش جان رمبو ظاهر شده است، Last Blood پنجمین فیلمی است که در آن استالونه شخصیت جان را به تصویر می کشد، ما آخرین بار او را در فیلم Rambo 2008 با این شخصیت دیدیم. اولین بار سال ۱۹۸۲ و بواسطه فیلم First Blood بود که ما با رمبو آشنا شدیم، فیلمی که بر پایه رمانی نوشته دیوید مورل به همین نام ساخته شده بود.

کاملا درست است که Rambo هیچوقت عملکرد خیلی چشمگیری نداشته، ولی همیشه از نظر تجاری موفق بوده و در میان مردم هم بعنوان یک فرانچایز جالب و تماشایی شناخته می شود؛ قسمت اول با بودجه ۱۵ میلیون دلاری ساخته شده بود و در گیشه بین المللی ۱۲۵٫۲ میلیون دلار فروخت، قسمت دوم تحت عنوان Rambo: First Blood Part II محصول ۱۹۸۵ با فروش ۳۰۰ میلیون دلاری خودش موفق ترین فیلم این مجموعه بوده است. Rambo III در سال ۱۹۸۸ پا به گیشه گذاشت، این فیلم با بودجه ۶۳ میلیون دلاری ساخته شده بود و در مجموع ۱۸۹ میلیون دلار فروخت، قسمت چهارم نیز در سال ۲۰۰۸ روی پرده رفت و در حالی که با بودجه ۵۰ میلیون دلاری ساخته شده بود توانست ۱۱۳٫۲ میلیون دلار بفروشد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: IT CHAPTER TWO طی افتتاحیه آمریکایی ۱۱۰ میلیون دلار می فروشد!

پنجمین فیلم، Last Blood، توسط آدریان گرونبرگ (Get the Gringo) کارگردانی شده و فیلم‌نامه‌ آن را استالونه با همکاری مت سایرولنیک South Beach و Absentia) نوشته است. وقایع این فیلم یازده سال بعد از حوادث Rambo اتفاق می افتد، بعد از اینکه رمبو با پدر و اسب مزرعه اش در آریزونا ملاقات می کند. جان بعد از این پایان شیرین زندگی آرامی داشته است، و البته پدر خودش را از دست داده. اما وقتی دختر یکی از دوستانش توسط هوگو مارتینز ظالم، یک کارتل مکزیکی خطرناک، دزدیده می شود جان مجبور است برای نجات او بیخیال زندگی آرام خودش شود؛ Sergio Peris-Mencheta (رزیدنت ایول: زندگی پس از مرگ) در نقش این کارتل بازی کرده است.

Rambo 5

با توجه به اینکه تمام چهار فیلم Rambo از نظر تجاری موفق بوده اند، کاملا قابل انتظار است که Last Blood هم بتواند به فروش قابل توجه ای دست پیدا کند. پیش بینی شده که این فیلم طی افتتاحیه آمریکایی خودش بین ۲۱ تا ۲۴ میلیون دلار می فروشد، که رقم قابل توجه ای برای این فیلم محسوب می شود. Last Blood با این شروع می تواند رکورد بزرگ ترین افتتاحیه فرانچایز Rambo را در اختیار خودش بگیرد، رکوردی که اکنون بـا ۲۰٫۱ میلیون دلار در اختیار Rambo: First Blood Part II قرار دارد (البته بدون حساب کردن تورم) و Rambo 2008 هم نتوانست این جایگاه را تصاحب کند چون طی افتتاحیه فقط ۱۸٫۲ میلیون دلار فروخته بود.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Rambo: Last Blood

فیلم Rambo: Last Blood با درجه سنی بزرگسالان (R-rated) قرار است در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۹ شهریور) پا به گیشه بگذارد، از ستاره های این فیلم ۱۰۰ دقیقه ای می توانیم به پاز وگا (فرار گربه)، ایوت مونرئال (سریال Stargirl)، اسکار خائنادا (ربوده‌شده)، لوئیس ماندیلور (Daylight’s End)، جسیکا مدسن (صورت‌چرمی) و شیلا شاه (رز سمی) اشاره کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.