تریلر و پوستر رسمی فیلم Rambo: Last Blood

بعد از مدتها انتظار (در مقایس سال)، فاصله ما تا تماشای فیلم سینمایی Rambo: Last Blood یک قدم نزدیک تر شد؛ سیسلوستر استالونه که قرار است با فرانچایز مشهور خودش به سینما بازگردد، ستاره اصلی فیلم Last Blood (آخرین خون) می باشد. این فیلم اکنون صاحب یک تریلر رسمی شده که بواسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به حوادث مهیج و تماشایی آن بیاندازیم.

اولین قسمت از سری فیلم Rambo تحت عنوان First Blood (اولین خون) در سال ۱۹۸۲ پا به گیشه گذاشت، ادامه این فیلم با عنوان Rambo: First Blood Part II سه سال بعد اکران شد. در سال ۱۹۸۸ فیلم Rambo III راهی گیشه شد و سپس دو دهه بعد، رامبو با Rambo (قسمت چهارم) به سینما بازگشت. First Blood Part II با ۳۰۰ میلیون دلار پرفروش ترین فیلم این فرانچایز است و Rambo 2008 هم با ۱۱۳ میلیون دلار کم فروش ترین.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم درام The Goldfinch (سهره طلایی)

قسمت پنجم Rambo تا قبل از پایان سال پا به گیشه می گذارد، بنابراین استودیو با انتشار یک تریلر و پوستر رسمی، استارت تبلیغات برای این فیلم را زده است. تریلر تا حدودی برای ما فاش می کند که باید منتظر چه چیزی باشیم، و همچنین کمک می کند تا نیم نگاهی به ماجراجویی جدید رمبوی پیر داشته باشیم. تریلر Last Blood را حتما ببینید:


Rambo: Last Blood

در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده که “رمبو باید با گذشته خودش روبرو شود و مهارت خودش در مبارزات مرگبار را برملا کند، تا بتواند از پس آخرین ماموریت بربیاید. یک سفر خطرناک برای انتقام، RAMBO: LAST BLOOD حکم آخرین فیلم را در این مجموعه افسانه ای دارد.” از ستاره های Last Blood نیز می توانیم به پاز وگا (اسپانگلیش ۲۰۰۴)، لوئیس ماندیلور، شیلا شاه (Rendel)، ایوت مونرئال (روزی روزگاری یک ابرقهرمان)، و اسکار خائنادا اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | پوستر و کلیپ رسمی فیلم Above the Shadows: زن نامرئی!

اکران این فیلم به کارگردانی آدریان گرونبرگ (بیگانه را بگیر) از تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۹ شهریور) آغاز خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.