کارگردان Rampage و نویسنده Lucifer از سری کمیک Skyward فیلم می سازند

کارگردان Rampage (رمپیج) آقای ﺑﺮﺩ ﭘﯿﺘﻮﻥ و شورانر Lucifer (لوسیفر) ﺟﻮ ﻫﻨﺪﺭﺳﻦ بتازگی فاش کرده اند که قرار است با همکاری هم یک فیلم اقتباسی بر پایه سری کمیک Skyward (بسوی آسمان) بسازند. این سری کتاب مصور در آوریل سال ۲۰۱۸ منتشر شد، و اثری است از ﻫﻨﺪﺭﺳﻦ و همکار وی ﻟﯽ ﮔﺎﺭﺑﺖ (Loki: Agent of Asgard و Batgirl: Batgirl Rising).

این خبر در حالی منتشر شده که تازه سه ماه از آغاز اکران فیلم سینمایی Rampage و یک ماه از تمدید سریال Lucifer توسط نتفلیکس به دنبال لغو شدن آن توسط شبکه تلویزیونی Fox گذشته است. Skyward یک سری رمان گرافیکی است که توسط کمپانی Image Comics منتشر شده و وقایع آن در دنیایی اتفاق می افتد که بطور ناگهانی با کاهش نیروی گرانش روبرو شده است. داستان از جایی آغـار می شود که بیست سال از وقوع این اتفاق گذشته است، انسان ها طی این مدت زمان کافی برای وفق پیدا کردن داشته اند؛ شخصیت اصلی داستان زنی به نام ویلا فاولر (Willa Fowler) است. ویلا بعد از “G-Day” به دنیا آمده و مانند هر کس دیگری، با واقعیت سازگار شده و به کمبودن نیروی گرانش عادت کرده است. اما برخلاف بقیه مردم، او یک برنامه خطرناک برای بازگرداندن جاذبه در ذهن دارد!!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Variety، کمپانی سونی پیکچرز حقوق تبدیل این رمان گرافیکی به فیلم سینمایی را بدست آورده است. پیتون بعنوان کارگردان و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ در این پروژه حضور دارد، ﻫﻨﺪﺭﺳﻦ نیز یکی از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی آن است، ﺟﻔﺮﯼ ﻓﯿﺮﺳﻦ هم بعد از همکاری با پیتون در فیلم Rampage اکنون بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ اجرایی دوباره کنار این کارگردان قرار می گیرد. ﻫﻨﺪﺭﺳﻦ با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش این خبر را تایید کرده است؛

همچنین بخوانید: تریلر پایانی فیلم سینمایی Skyscraper (آسمان‌خراش) منتشر شد؛

فیلم سینمایی Skyward

در کنار کار بر روی Lucifer و نگارش سری کمیک بوک Skyward، آقای ﻫﻨﺪﺭﺳﻦ در نمایش های Graceland و ۱۱٫۲۲٫۶۳ بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ حضور داشته است، بعلاوه چندین مجموعه تلویزیونی دیگر. پیتون نیز پیش از این فیلم های San Andreas و Journey 2: The Mysterious Island با نقش آفرینی دواین جانسون را کارگردان کرده است، در سریال Frontier کمپانی نتفلیکس با نقش آفرینی جیسون موموآ هم بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ حضور داشته است. پیش از این گفته شده بود که پیتون قرار است San Andreas 2 را کارگردانی کند، همچنین یک فیلم اقتباسی بر پایه بازی های کامپیوتری Just Cause با نقش آفرینی موموآ، اما هیچکدام از این دو فیلم هنوز به نقطه خاصی نرسیده اند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم سینمایی skyward باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.