چرا مارک روفالو از پایان واقعی Avengers: Endgame بی اطلاع است؟

بدون شک Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) مهم ترین فیلمی است که Marvel Studios ساخته و اهمیت خیلی خیلی زیادی برای این استودیو دارد. حال تنها حدود دو هفته تا شروع اکران Avengers 4 باقی مانده و ما هنوز اطلاعات دقیقی از وقایع این فیلم نداریم، که اصلا عجیب نیست چون هم مارول و هم سازندگان آن تمام تلاش خودشان را کرده اند تا جلوی فاش شدن داستان را بگیرند؛ اینکه میگوییم تمام تلاش منظورمان به معنای واقعی تمام تلاش است. مثلا بعضی از صحناتی که در تریلر و تیزرها می بینیم هیچ ارتباطی به فیلم ندارند و تنها برای سر کار گذاشتن طرفداران ساخته شده اند، خیلی از حرف هایی که در مورد فیلم زده می شوند دروغ هستند و حتی در این میان یک بازیگر هم وجود دارد که نمی داند فیلم چطور به پایان می رسد! – مارک روفالو بازیگر خوش صحبت مارول.

مارک روفالو بازیگر نقش بروس بنر معروف به هالک، به تازگی در یک مصاحبه فاش کرده که پنج پایان مختلف از Avengers: Endgame را با وی جلوی دوربین برده اند، اتفاقی که دلیلی واقعا خنـده دار دارد. او که در کنار کریس ایوانز و کارن گیلان مشغـول صحبت با E! News بود فاش کرد که هیچ اطلاعی از پایان واقعی این فیلم ندارد، چون هرگز به او ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی کامل Avengers: Endgame را نداده اند. روفالو همچنین گفت که اصلا خبر ندارد چرا این کار را انجام می دهد و او را در تاریکی نگه داشته اند!!

همچنین بخوانید | گوئینت پالترو بعد از Avengers 4 دنیای سینمایی مارول را ترک می کند؛

طبق ادعای روفالو، در ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که به وی داده اند صحناتی ساختگی وجود دارد، مثلا در یکی از همین صحنات کاپیتان آمریکا ازدواج می کنـد. اما شاید روفالو نداند که چرا واقعیت را به او نمی گویند و وی را با پایان های مختلف Endgame گیج کرده اند، اما ایوانز (بازیگر نقش استیو راجرز) به خوبی از علت واقعی آگاه است: چون به او اعتماد ندارند و ممکن است به راحتی پایان داستان را لـو بدهد. روفالو که از شنیدن این واقعیت مبهوت شده بود، از ایوانز پرسید چرا مارول می خواهد او را گمراه کند؟ ایوانز هم گفت که چون مطمئن نیستند رازدار باشد!

Avengers 4

صحبت های بین این سه بازیگر کمی که جدی تر شد، کاشف به عمل آمد مارک روفالو تنها بازیگری نیست که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی کامل Avengers: Endgame را دریافت نکرده. ظاهرا تعدادی زیادی از بازیگران این فیلم با در اختیار داشتن یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی ساختگی جلوی دوربین رفته اند، چون وقتی روفالو اشاره کرد که او ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی کامل را از طرف مارول نگرفته، خانم گیلان بازیگر نقش نبیولا گفت “خیلی از ماها نگرفتیم…

اما در این میان یک بازیگر دیگر وجود دارد که به احتمال زیاد هیچ اطلاعاتی در مورد وقایع Avengers: Endgame ندارد، او کسی نیست جز تام هالند بازیگر نقش مرد عنکبوتی که به لو دادن داستان معروف است. باور کنید بازیگر هالک وضعیت خیلی بهتری داشته، او حداقل یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ با صحنات دروغین دریافت کرد، اما طبق صحبت های جو روسو (کارگردان) تام هالند فقط اجازه دسترسی به دیالوگ های مربوط به خودش را داشته است!! — چون او به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.

همچنین بخوانید | در فیلم Spider-Man: Far From Home شاهد بازگشت [اسپویلر] خواهیم بود!

کارگردان Endgame به وضوح و کاملا صادقانه تایید کرد که آنها به هیچ کسی اعتماد ندارد، مخصوصا تام هالند. دقیقا به همین علت تمام تلاش خودشان را کرده اند تا مطمئن شوند حتی بازیگران هم از پایان این فیلم بی اطلاع باشند چون وقتی از چیزی خبر نداشته باشند نیازی هم نیست مخفی کاری کنند.

البته در مورد روفالو کاملا حق دارند؛ اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۷ او بصورت تصادفی ۲۰ دقیقه نخست فیلم Thor: Ragnarok را در اینستاگرام برای طرفداران خودش استریم کرد، یا مثلا طی یک گفتگو قبل از اکران Avengers: Infinity War گفت که در این فیلم “همه می میرند” که واقعا حرکتی فراموش نشدی بوده است. نمونه دیگر هنگام مصاحبه با The Tonight Show که طی صحبت هایش با جیمی فلن عنوان Avengers: Endgame را لو داد، البته خوشبختانه این بخش از صحبت هایش هیچگاه روی آنتن نرفت وگرنه روفالو باید به خیلی ها جواب پس می داد!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline