گزارش: «هالک قرمز» در سریال مارولی She-Hulk حضور دارد

سریال مارولی She-Hulk (هالک دخت) که قرار است در آینده‌ای نزدیک از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney Plus) به دست ما برسد، این روزها در فاز پیش-تولید به سر می‌برد. تا این لحظه اطلاعات دقیقی از داستان یا شخصیت‌های حاضر در این سریال منتشر نشده و ما اطلاعات خیلی کمی از آن داریم، ولی حالا یک گزارش منتشر شده که به ما اطلاعاتی در مورد یکی از شخصیت‌های حاضر در سریال She-Hulk داده؛ طبق این گزارش ما قرار است در سریال جدید مارول شاهد حضور ژنرال تادئوس تاندربولت راس باشیم.

سازندگان She-Hulk این روزها مشغول کار بر روی آن هستند، اینطور که شنیده‌ایم انتخاب بازیگر مدتی است که آغاز شده و مارول نیز بزودی نام بازیگران این سریال را فاش می‌کند، و به احتمال زیاد مقداری هم اطلاعات از آن به دست طرفداران می‌رسد. فاز تولید She-Hulk نیز قرار است طی تابستان پیش رو در شهر آتلانتا آغاز شود، کوین فایگی تهیه‌کننده اصلی این سریال است، در کنار جسیکا گو که نویسنده اصلی و تهیه‌کننده (شورانـر) آن می باشد، ما وی را بیشتر به لطف Rick and Morty و Silicon Valley، همچنین Take My Wife که جزو کارهای مشهورش هستند می شناسیم. 

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال Hawkeye حالا قرار است طی پاییز ۲۰۲۰ آغاز شود؛

طبق ادعای یک منبع آگاه، ویلیام هرت قرار است باری دیگر شخصیت تاندربولت راس را به تصویر بکشد، شخصیتی که خصومتی دیرینه با بروس بنر دارد. ما اولین بار او را در فیلم The Incredible Hulk (هالک شگفت‌انگیز) ملاقات کردیم، سپس در Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی)، Avengers: Infinity War (انتقام‌حویان: جنگ ابدیت) و Endgame (پایان بازی) حضور داشت، بزودی هم وی را در فیلم Black Widow (بیوه سیاه) می‌بینیم. باید اشاره کنیم که در کتاب‌های مصور مارول او مسئول پروژه‌ای فوق محرمانه برای خلق یک نوع سلاح جدید دربرگیرنده پرتو گاما، تحت عنوان «بمب گاما» بود که بنر را تبدیل به هالک نمود، خودش نیز در نهایت به منظور مبارزه با دشمنانش تبدیل به «هالک قرمز» شد.

تاندربولت راس

حال ما شنیده‌ایم که تاندربولت راس در She-Hulk حضور دارد و طی وقایع این سریال تبدیل خواهد شد به هالک قرمز که می‌تواند اتفاق مهمی برای این شخصیت و همچنین بازیگرش ویلیام هرت در MCU باشد؛ اینطور به نظر می‌رسد که مارول قصد دارد نگاه جدی‌تری به قوس داستانی کمیک بوکی این شخصیت داشته باشد. هالک قرمز اولین بار سال ۲۰۰۸ در شماره ۱ از مجله Hulk دیده شد، در MCU نیز او احتمالا بعد از وقایع The Incredible Hulk به آزمایش‌های ژنتیکی خودش ادامه داده تا جایی که بلاخره باعث تبدیل خودش می‌گردد. حال معلوم نیست که او در سریال She-Hulk قرار است دوست جنیفر والترز ملقب به هالک دخت باشد یا دشمن او.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی Moon Knight فاش شد؛

البته خود مارول هنوز تایید نکرده که تاندربولت راس قرار است در سریال She-Hulk حضور داشته باشد، و همچنین معلوم نیست اگر هم حضور داشته باشد به «هالک قرمز» تبدیل می‌شود یا نه. ولی از آنجا که فاز تولید این سریال قرار است طی تابستان آغاز شود، اصلا بعید نیست طی این چند ماه باقی مانده اطلاعات دقیق‌تری از She-Hulk و شخصیت‌های حاضر در آن فاش گردد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline