سوال: رد اسکال چه آینده ای در دنیای سینمایی مارول دارد؟

خطر اسپویلر: این گزارش حوادث فیلم جنگ ابدیت را لوث می کند…!!

شخصیت رد اسکال (Red Skull) را در Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) مشاهده کردید؟ غافلگیرکننده بود، نه؟ اما این تمام داستان نیست و ما ممکن است هم شاهد حضور دوباره این شخصیت در دنیای سینمایی مارول باشیم؛ جو و آنتونی روسو کارگردان های Avengers 4 اخیرا اشاره ای به امکان بازگشت رد اسکال در فیلم های آینده این فرانچایز داشته اند، چون او اکنون می تواند Vormir را ترک کند زیرا سنگ روح (Soul Stone) دیگر در آنجـا قرار ندارد. ما با جاناتان اشمیت از سران سازمان مخوف HYDRA در فیلم سینمایی Captain America: The First Avenger (کاپیتان آمریکا: اولین ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮ) آشنا شدیم، او سپس تبدیل به رد اسکال شد چون تلاش کرد تا تبدیل به یک ابرسرباز شود ولی مثل کاپیتان خوش شانس نبود!

رد اسکال در پایان فیلم First Avengers بعد از لمس کردن سنگ فضا/تسرکت (Tesseract/Space Stone) بطور رمزآلودی ناپدید شد، بعد از آن طرفداران نمی دانستند چه اتفاقی برای این شرور افتاده و به کجا رفته است، همین سوال تبدیل به یکی از بزرگ ترین رازهای دنیای سینمایی مارول شد، برای چندین سال. تا اینکه بطور غافلگیرکننده ای شاهد حضور او در Avengers: Infinity War بودیم، برادران روسو با این کار خودشان توضیح دادند که چه اتفاقی برای رد اسکال افتاده است. ما متوجه شدیم او بعد از لمس سنگ فضا به Vormir فرستاده شده (مکانی که سنگ روح در آن قرار دارد)، بعنوان یک مجازات برای اینکه با جاه طلبی سعی کرد از قدرت سنگ فضا برای سود شخصی خودش استفاده کند.

همچنین بخوانید: کاپیتان آمریکا در اصل قرار بود آخر داستان Infinity War از راه برسد

طی روز گذشته در توییتر برادران روسو به یک سوال خیلی مهم و جالب پاسخ دادند، سوال این بود که آیا رد اسکال حالا که سنگ روح در Vormir نیست می تواند این مکان را ترک کند؟ این کارگردان ها تایید کردند بعد از سالها اسارت او می تواند این مکان را ترک کند، آنها به یک پاسخ ساده قانع نشدند و گفتند رد اسکال حتی می تواند باری دیگر برای رسیدن به هدفی که همیشه داشت تلاش کند، یعنی دوباره در پی به دست آورد سنگ های ابدیت برود. این پاسخ همچنین تایید کرد رد اسکال جزو کسانی که در پـی بشکن تانوس پودر شدند نبوده است!!

رد اسکول

حالا شخصیت رد اسکال کاملا در دسترس است تا در فیلم های بعدی از وی استفاده کنند، اما هنوز چند سوال بی پاسخ در ارتباط با نقش وی بعنوان نگهبان مکان سنگ روح وجود دارد. فیلم Infinity War فاش کرد که سنگ فضا او را محکوم کرد تا در آن سیاره برهوت اسیر باقی بماند، بعد از اینکه تلاش کرد تا از آن برای منافع شخصی خودش استفاده کند، اما توضیح نداد که چرا. شاید سنگ ها درک داشته باشند و اراده آزاد خودشان را (رد اسکال گفت که سنگ روح “یک حکمت خاص دارد”)، اما این چیزی است که در دنیای سینمایی مارول هنوز کاوشی درونش صورت نگرفته است.

همچنین بخوانید: تغییر تاریخ اکران Avengers 4 توسط IMAX تایید شد


بعلاوه در یک نقطه از مکامه اش با تانوس و گامورا، گفت این “طلسم اوست تا بداند چه کسی به اینجا سفر می کند” که یعنی قبل از تانوس کسان دیگری هم بوده اند که به Vormir رفته اند تا سنگ روح را بدست آوردند اما شکست خورده اند. بنابراین ممکن است در آینده به این مورد هم پرداخته شود. از طرفی بعید نیست رد اسکال را در Avengers 4 دوباره ملاقات کنیم، چون او اطلاعات زیادی از سنگ های ابدیت دارد و ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ می توانند از این دانسته ها استفاده کنند تا از پیامدهای کامل بشکن تانوس مطلع شوند. اما قسمت جالب قضیه جایی است که او و کاپیتان آمریکا بعد از چند دهه دوباره با هم روبرو شوند!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.