فصل ششم The Flash: بازگشت فلش-معکوس بلاخره تایید شد!

تازه‌ترین اپیزود از فصل ششم The Flash بطور رسمی تایید کرد که فلش-معکوس قرار است به سریال بازگـردد؛ اتفاقی که طرفداران فلش مدتهاست منتظر وقوع آن هستند. آخرین صحنه از اپیزود سیزدهم فصل ششم The Flash فاش کرد که توهم‌های اخیر نش ولز (با بازی تام کاوانا) در حقیقت به فلش-معکوس مرتبط بوده‌اند، که بسیاری از طرفداران حدس زده بودند نویسندگان سریال قصد دارند ایبارد ثاون را با این روش بازگردانند.

طی چند اپیزود اخیر سریال The Flash، نش هر از گاهی با شخصی روبرو می‌شد که به هریسون ولز از زمین-۲ شباهت داشت، اما این شخص خیالی سریع ظاهر و خیلی سریع هم محو‌ می‌شد. برای نش خیلی عجیب بود، چون هری و دخترش جسی طی نابودی دنیا با «پادماده» کشته شدند. سپس نش متوجه شد که درگیر یک توهم عجیب شده است، پس تلاش کرد تا بیشتر تحقیق کند، تا شاید متوجه شود هری واقعا مرده یا نه.‌ بعد از اینکه رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین‌های نامحدود) به پایان رسید، در تمام مولتی‌ورس فقط یک هریسون ولز باقی ماند که آن هم نش بود، پس غیرممکن است ولز دیگری در زمین-اصلی وجود داشته باشد.

همچنین بخوانید | سو دیربون بهترین شخصیت جدید سریال The Flash طی چند سال گذشته است؛

در اپیزود ۱۳ از فصل ششم سریال The Flash رسما فاش شد که حال و اوضاع عجیب نش بطور مستقیم با فلش-معکوس (Reverse-Flash) مرتبط است؛ ولز در این اپیزود یک ولز متفاوت را دید و در صحنه پایانی هم این ولز ظاهرا خیالی با او دست به یقه شد. ناگهان صورتش تغییر کرد و چشمانش قرمز گشت، این ولز نوید از راه رسیدن «او» را به نش داد. این صحنه جالب بود، اما باز هم بطور دقیق فاش نکرد که جریان از چه قرار است، ولی در نگـاه اول تایید کرد که فلش-معکوس سعی دارد نقشه شوم دیگری را عملی کند. البته این ولزها ممکن است از طرف فلش-معکوس نیامده باشند، ولی تایید کردند که او بزودی از راه می‌رسد.

فلش-معکوس

نویسندگان سریال The Flash سعی دارند تا جایی که ممکن است مرموز عمل کنند، مثل همیشه، تا مخاطبین را کنار خودشان نگه دارند؛ حال در مورد قضیه نش و ولزها هم فعلا اطلاعات دقیقی فاش نشده، ولی صحنه پایانی اپیزود ۱۳ تایید کرد ولزها هر جـا که هستند سعی دارند به نش هشدار دهند که ایبارد ثاون بزودی بازمی‌گردد. حال اگر وقایع فصل پنجم و حوادث پایانی آن را هم در کنار این قضیه قرار دهیم، متوجه می‌شویم که بازگشت فلش-معکوس می‌تواند اتفاق مهم بعدی فصل ششم The Flash باشد. از طرفی این شرور در رویداد Crisis on Infinite Earths حضور نداشت، اما در پایان فصل پنجم در برای بازگشت او باز گذاشته شد، پس شاید حالا زمانش رسیده باشد.

همچنین بخوانید | سریال The Flash قرار است توانایی‌های بری آلن و والی وست را تغییر دهد؛

گفتیم که ظاهرا ولزها سعی دارند به نش اخطار دهند که او در راه است، اما می‌توانیم نگاه کاملا متفاوتی هم به این قضیه داشته باشیم؛ شاید این ماجرا اصلا درباره فلش-معکوس نباشد، بلکه ممکن است بطور مستقیم از طرف خود او باشد.‌ شاید ثاون در جایی اسیر شده و سعی دارد به نش اخطار دهد که خطری بزرگ در راه است. شاید ثاون به یک شرور دیگر اشاره می‌کند، یک تندرو یا شخصیتی دیگر، که اگر فرض کنیم اینطور است، باید به این سوال هم پاسخ دهیم که چرا به بقیه اخطار نمی‌دهد و سراغ نش آمده. با وجود اینکه بطور دقیق نمیدانیم داستان چیست، اطمینان داریم که بزرگ‌ترین دشمن بری آلن در مرکز آن قرار دارد، پس خیلی دوست داریم بدانیم دخالت فلش-معکوس چه تاثیری بر روی حوادث ادامه سریال خواهد شد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

4 نظرات
 1. احمدرضا اس اچ می گوید

  سلام
  از نظر من احتمالا فلش معکوس موقع بحران به اسپیدفورس منفی رفته تا خودشو در امان نگه داره

  و یه سوالی اگه میدونید لطفا جواب بدین:اون درگیری های اخر فصل ۵ تو آینده اتفاق افتاد؟
  چه اتفاقی براش افتاد(یعنی برگشت به گذشته؟)

  1. E.N می گوید

   آره به نظر منم احتمالا در نیروی سرعت منفی پنهان شده بوده
   بله اون درگیری ها در آینده اتفاق افتاد ولی بعد از اتمامش، فلش معکوس فرار کرد و معلوم نشد کجا رفت، پس شاید در قسمت بعدی یا قسمت های بعدی معلوم بشه که بعد از اون درگیری کجا رفته و چیکار کرده
   فعلا فقط خدارو شکر که ایوبارد ثاون داره برمیگرده، بازگشت این شرور فوق العاده همیشه لحظات دیدنی رو در سریال رقم زده

   1. احمدرضا اس اچ می گوید

    بدون شک همینطوره👌

 2. mohamadmotovali می گوید

  فکر کنین فلش به خاطر اینکه جلو میرر مستر رو بگیره با ضد فلش همکاری کنه چی میشه ولی به نظرم مثل قسمت آخر فصل پنج میشه چند دقیقه آخر رو میزارن برا ضد فلش ولی ایکاش تو این فصل یا فصل دیگه مشخص کنن که چه طور میشه که ضد فلش و فلش تو خونه کودکی بری می جنگن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline