سریال Riverdale: [اسپویلر] برای فصل سوم باز ﻣﯽﮔﺮﺩﺩ!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، چیک برای فصل سوم سریال Riverdale باز ﻣﯽﮔﺮﺩﺩ. آخرین باری کـه چیک را دیدیم، با نقش آفرینی ﻫﺎﺭﺕ ﺩﻧﺘﻮﻥ، در ریوردیل بود و وضعیت چندان خوبی نداشت. جیک بعنوان پسر گمشده خانواده کوپر نمایان شد، اما بعد معلوم گشت که یک دغلکار است و این احتمال وجود داشت که قربانی بعدی قاتل سریالی مشهور، بلک هود (Black Hood) باشد.

بتی کوپر و جاگهد در اواخر فصل دوم سریال Riverdale فاش کردند مردی که ادعا می کند برادر بتی است، چیک، هیچ نسبتی با خانواده کوپر ندارد. چیک ادعا ﻣﯽکرد که چارلز کوپر، برادر واقعی بتی است. اما چیک در واقع هم اتاقی سابق چارلز بوده است، و حتی ممکن است در عصبانیت چارلز را کشته باشد. برای این کار و دیگر کارهای وحشتناکی که چیک انجام داده، بتی تصمیم گرفت که او را تحویل بلک هود (که در واقع پدر خودش بوده) دهد. البته تصور ما این بود که چیک را ﻣﯽکشد، اما او زنده ماند و قرار است در فصل سوم برای شکار کوپرها بازگردد.

این خبر توسط ﻣﯿﺪﺷﻦ ﺍﯾﻤﯿﮏ، بازیگر نقش آلیس کوپر فاش شده است. او در اینستاگرام، طی صحبت هایش به ﻫﺎﺭﺕ ﺩﻧﺘﻮﻥ اشاره کرد و یک خبر مهم را هم فاش نمود: “من مطمئن هستم که شما از تصویرسازی وحشتناک پسر کوپر [با بازی ﺩﻧﺘﻮﻥ] خبر دارید و من نمی توانم برای دیدن کاری که او می خواهد در فصل سوم انجام دهد صبر کنم… خطر اسپویلر!” با این حساب حضور چیک در فصل بعدی قطعی است.

همچنین بخوانید: حضور جیمی فاکس در فیلم ریبوت Spawn تایید شد

چیک کوپر
چیک و بتی کوپر در فصل دوم Riverdale

به احتمال زیاد هیچکدام از سازندگان Riverdale یا رئسای The CW از خبری که توسط خانم ﻣﯿﺪﺷﻦ ﺍﯾﻤﯿﮏ فاش شده خوشحال نخواهد شد، اما خبر چندان غیرمنتظره ای هم نبوده است. ما آخرین بار که او را دیدیم تصور می شد کشته شده است، اما هرگز این اتفاق را به چشم ندیدیم، خود بتی حتی برای تشخیص هویت یه جسد به سردخانه رفت، اما معلوم شد که چیک نبوده است. در واقع تا زمانی که شاهد مرگ یک شخصیت نباشیم، نمی توانیم به قاطعیت بگوییم که مرده است.

حال خیلی دوست داریم بدانیم که چیک دقیقا چه نقشی در وقایع فصل سوم Riverdale خواهد داشت، برای او امکان بازگشت به خانواده کوپر وجود ندارد اما ممکن است برای گرفتن انتقام از بتی بازگردد. البته فصل سوم خودش یک شرور بزرگ به نام هایرم لاج دارد، و بعید به نظر می رسد که چیک هم بتواند شرور بزرگی برای فصل بعدی باشد. از طرفی ممکن است برادر بتی زنده باشد، که در این صورت ممکن است چیک تنها کسی باشد که بتواند او را پیدا کند!! اما هنوز معلوم نیست و باید برای روشن شدن قضیه تا پاییز صبر کنیم.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. Maryam می گوید

    Fasle 3 riverdale ky miad?

    1. آرش اسکندری می گوید

      ریوردیل هر هفته چهارشنبه ها پخش میشه و پنجشنبه ها به دست ما می رسه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.