سریال Riverdale: اولین نگاه به گلادیس و جلی بین، مادر و خواهر جاگهد

بواسطه تصـاویر تازه منتشر شده از هشتمین اپیزود فصل سوم مجموعه تلویزیونی Riverdale (ریوردیل) محصول موفق و پرطرفدار شبکه The CW می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به مادر و خواهر جاگهد، گلادیس و جلیبین جونز داشته باشیم؛ در واقع از روز شروع پخش Riverdale برای همه جای سوال داشت که چرا هیچ خبری از مادر و خواهر جاگهد نیست، که حالا سازندگان سریال قصد پاسخ دادن به این سوال را دارند.

در این تصاویر می توانیم نگاهی اجمالی به ﺟﯿﻨﺎ ﮔﺮﺷﺎﻥ (ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ۱۹۹۵، ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺖ ۱۹۹۶ و ﺗﻐﯿﯿﺮ ﭼﻬﺮﻩ ۱۹۹۷) که در نقش گلادیس ظاهر شده و ستاره جوان ﺗﺮﯾﻨﯿﺘﯽ ﻟﯿﮑﯿﻨﺰ که بازیگر نقش جلیبین است داشته باشیم. مادر و خواهر جاگهد همانطور که خودتان می دانید به دلیل یک سری اتفاقات در گذشته بصورت جداگانه زندگی می کنند. پیش از این تایید شده که گلادیس یک زن تاجر و از اعضای سابق گروه افعی هاست و یک اوراقی را می گرداند، وقتی او یک دستور می دهد افعی ها بسرعت توجه می کنند. جلیبین نیز همراه مادرش در Toledo زندگی می کند؛ خواهر جاگهد بیشتر از سنش می فهمد و مثل مادرش یک فریبکار است.

اگر به یاد داشته باشید در ماه اکتبر سال جاری بود که حضور گلادیس و دختر در فصل سوم سریال Riberdale تایید شد. ما تاکنون این دو نفر را در سریال مشاهده نکرده ایم اما چند باری نام آنها را از زبان اف بی یا جاگهد شنیده ایم، اخیرا هم محل زندگی آنها فاش شده است. اپیزود هشتم تحت عنوان “شیوع” قرار است ۱۲ دسامبر (مصادف با چهارشنبه ۲۱ ماه جاری) روی آنتن The CW برود؛ در این اپیزود جاگ و دوستانش به تحقیق در مورد بازی G & G ادامه می دهند.

همچنین بخوانید| یکی از شخصیت های Riverdale در سریال Chilling Adventures of Sabrina نمایان شده است!

Riverdale

Riverdale

Riverdale

در این اپیزود با جاگهد (Cole Sprouse) و آرچی (KJ Apa) همراه می شویم که جایی برای ماندن ندارند و مسیرشان به سمت شهر Toledo کشیده می شود تا با گلادیس مادر و جلیبین خواهر جاگهد ملاقات کنند. در خود ریوردیل نیز بتی (Lili Reinhart) به کشف حقیقت بازی Griffins & Gargoyles نزدیک تـر می شود، در حالی که ورنیکا Veronica (Camila Mendes) و شریل (Madelaine Petsch) سراغ هایرام (Mark Consuelos)، هرماینی (Marisol Nichols) و پنلوپه (Nathalie Boltt) می روند!!

سریال Riberdale چهارشنبه شب ها روی آنتن شبکه The CW می رود، این هفته منتظر یک سری حوادث جالب و تماشایی دیگر باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.