کلی ریپا برای ایفای نقش معشوقه [اسپویلر] به سریال Riverdale پیوست

رابطه پدر-دختری هایرام لاج و دخترش ورونیکا لاج از ابتدا هم چندان صمیمانه و دوست داشتنی نبود، اما اخیرا مخصوصا بعد از وقایع پایانی فصل دوم تبدیل به یک رابطه پرتنش شد؛ اما این رابطه قرار است خیلی پیچیده تر شود چون خانم کلی ریپا برای ایفای یک نقش جالب به فصل سوم این سریال پیوسته، برای ایفای نقش معشوقه هایرام لاج! — دیگر خودتان حساب کنید قضیه چقدر جالب خواهد شد.

خانم ریپا با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خودش فاش کرد به مجموعه تلویزیونی پرطرفدار Riverdale (ریوردیل) محصول شبکه The CW پیوسته است، سریالی که بر پایه یک سری کتاب مصور به نام Archie Comics ساخته شده. شاید این سریال بیشتر بر محور شخصیت آرچی و دوستانش بچرخد، اما نویسندگان و تولیدکنندگان آن همواره تلاش کرده اند تا دیگر شخصیت ها هم سهم منصفانه ای از دقیقه های سریال داشته باشند، مخصوصا اگر این شخصیت ها منفی باشند. حال، هایرام یکی از منفی ها و به قول معروف شرورهای بزرگ سریال است و نقش خیلی مهمی در واقع پایانی فصل دوم و آغازین فصل سوم داشته است.

همچنین بخوانید| یکی از شخصیت های Riverdale در سریال Chilling Adventures of Sabrina نمایان شده است!

هایرام کسی است که کمک کرد تا آرچی به زندان بیافتد، حالا هم سعی می کند درون زندان برای وی کم نگذارد و مطمئن شده که یک زندگی جهنمی را تجربه کند. حال، ما قرار است بزودی با معشوقه او آشنا شویم، که خانم کلی ریپا در نقشش ظاهر شده؛ همسر واقعی مارک کانسوئلوس بازیگر نقش هایرام. ریپا در پست اینستاگرامی خودش نوشت که “این یک رویداد خانوادگی است… معشوقه هایرام. ۲۳ سال تلاش برای نقشی که دنیا آمدم تا بازی کنم آن را. بزودی در سریال Riverdale…” بد نیست بدانید مایکل جوسیف کانسوئلوز پسر واقعی کلی و مارک کسی است که نسخه جوان هیرام را در این سریال ایفا می کند — بزودی در یک اپیزود ﻓﻼﺵﺑﮏ حضور خواهد داشت. پس این واقعا یک رویداد خانوادگی است:

خانم ریپا بر پایه گزارشی از سوی Us Weekly قرار است شخصیتی به نام خانم مولری را به تصویر بکشد، البته ما هنوز نمی دانیم پای او چطور به داستـان سریال باز خواهد شد، و بعد از ورودش دقیقا چه تاثیری بر روی زندگی ورونیکا خواهد داشت. البته اگر قضیه همان چیزی باشد که تصور می کنیم، حدس زدن تاثیر ورود او بر زندگی ورونیکا و مادرش چندان هم سخت نیست!

همچنین بخوانید| سریال Riverdale: سابرینا در اصل شخصیت منفی فصل دوم بود!!

پخش فصل سوم Riverdale از دهم اکتبر (۱۸ مهر ماه) آغاز شد و تاکنون سه اپیزود از آن روی آنتن The CW رفته است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. schwarzmond می گوید

    دیروز قسمت هشتم فصل سه این سریال پخش شد. آرچی که تو جنگله , نیست کلا. هایرام شهر رو منفجر میکنه و ورونیکا و بتی هر کاری کنن به بن بست میخورند… در کل حالت جدی تری سریال تو این فصل گرفته.

    1. آرش اسکندری می گوید

      اقا داستان رو اسپویل نکن دیگه!!! 😀😀

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.