فصل سوم Riverdale: خواهر و مادر جاگهد صاحب بازیگر شدند!

در فصل سوم مجموعه تلویزیونی Riverdale شاهد حضور مادر و خواهر شخصیت جاگهد خواهیم بود. سریال درام پرطرفدار شبکه The CW بر پایه سری کمیک های مشهور Archie Comics ساخته شده و با تمام نکات مثبت و منفی که دارد، شخصیت هایش جالبش باعث می شود بدون در نظر گرفتن چیزی مشتاق تماشای آن باشیم؛ آرچی انرروز (با نقش آفرینی KJ Apa)، بتی کوپر (Lilli Reinhart)، ورونیکا لاج (Camilla Mendes) و جاگهد (Cole Sprouse) شخصیت های اصلی Riverdale هستند.

شاید سریال Riverdale بیشتر بر محور شخصیت آرچی بچرخد، اما نویسندگان و تولیدکنندگان آن همواره تلاش می کنند تا دیگر شخصیت ها هم سهم منصفانه ای از دقیقه های سریال داشته باشند، شخصیتی مثل جاگهد که خط داستانی او بر محور یک گروه خیابانی به نام افعی های جنوب شهری می چرخد. در دو فصل نخست سریال، پدر او اف.پی. جونز (Skeet Ulrich) رهبر افعی هـا بود، اما در پایان فصل دوم خودش را بازنشسته کرد و به همین دلیل جاگهد جای او را گرفت. حال نمی دانیم در فصل سوم جاگهد وارد چه ماجرایی می شود، ولی هرچه که هست در نهایت با مادر و خواهر خودش دیدار می کند.

همچنین بخوانید | سریال Riverdale: سابرینا در اصل شخصیت منفی فصل دوم بود!!

طی پنل سریال Riverdale در همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018) فاش شد که The CW دو بازیگر جدید برای فصل سوم این سریال انتخاب کرده است؛ جینا گرشان (The Little Mermaid) در نقش مادر جاگهد، گلادیس جونز، که یک زن تاجر قدرتمند توصیف شده است. Trinity Likins هم برای به تصویر کشیدن خواهر جاگهد به سریال پیوسته، جِلی بین “جی بی” جونز که طبق اعلام شبکه دختربچه ای است که بیشتر از سنش می فهمد.

Riverdale S03

شبکه بطور دقیق فاش نکرد که گلادیس و دخترش چرا و چطور پا به ریوردیل می گذارند، بنابراین از نقش آنها در وقایع پیش رو بی اطلاع هستیم، اما تایید شد که خانواده جاگهد در اپیزود دوازدهم معرفی خواهند شد — که احتمالـا اپیزود پایانی نیم فصل نخست سریال باشد. البته از آنجا که نیم فصل همیشه با هیجان به پایان می رسد، ممکن است در این اپیزود فقط با مادر و خواهر جاگهد آشنا شویم و سپس در نیمه دوم فصل سوم شاهد بازگشت آنها باشیم.

همچنین بخوانید | پوستر جدید سریال Riverdale نوید یک فصل تاریک را می دهد؛

پخش فصل سوم Riverdale از دهم اکتبر (۱۸ مهر ماه) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.