خلاصه داستان فصل سوم Riverdale فاش شد؛ و حکم دادگاه این است که…

خلاصه داستان رسمی فصل Riverdale فاش می کند که وقتی این سریال به آنتن شبکه The CW بازگردد، نتیجه دادگاه محاکمه آرچی قرار است فاش شود. این شبکه سریال های زیادی را برای شروع پخش در پاییز امسال آغاز کرده، اما بدون شک Riverdale (ریوردیل) مورد انتظارترین سریال پاییزی CW است.

فصل دوم این سریال، قهرمانان شهر تاریک ریوردیل را با چالش های زیادی روبرو کرد؛ آنها باید هویت یک قاتل نقابدار را فاش می کردند تا جلوی مرگهای بیشتر را بگیرند، از طرفی با آقای لاج که قصد تصاحب شهر را داشت دست و پنجه نرم کردند که البته چندان هم موفق نبودند، حالا مسائل شخصی خودشان به کنار. بنابراین وقتی فصل سوم آغاز می شود، ورونیکا از شخصیت واقعی پدر و مادرش آگاه شده، جاگهد دیگر یک افعی واقعی است، بتی فهمیده که پدرش همان بلک هود جانی بوده و آرچی هم منتظر حکم نهایی دادگاه نشسته است.

همچنین بخوانید | فصل سوم Riverdale: از فرا رسیدن روز قضاوت تا کارآگاهان نوجوان در تصاویر جدید!

اولین تریلر از فصل سوم Riverdale طی ماه جولای در همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو (SDCC 2018) منتشر شد و به لطف آن موفق شدیم نیم نگاهی به وقایع پیش رو داشته باشیم، پس آن هم تعدادی تصویر از فصل سوم منتشر شد. حال خلاصه داستان رسمی اولین اپیزود از فصل ۳ هم توسط شبکه منتشر شده که می گوید در آغاز فصل جدید، آرچی هنوز در خطر احتمال به زندان رفتن قرار دارد:

فصل سوم Riverdale

و حکم دادگاه این است که… از آنجا که هیأت منصفه شروع به بحث و گفتگو در رابطه با اتهام قتل او کرده اند، آرچی (KJ Apa) یک درخواست غافلگیرکننده در رابطه با اینکه می خواهد آخرین روزهای تابستان را چطور بگذراند دریافت می کند. بتی (Lili Reinhart) مجبور به دست و پنجه نرم کردن با مشکلات خودش است، بعد از اینکه یک رویارویی پرجوش و خروش با آلیس (Madchen Amick) و پالی (guest star Tiera Skovbye) بعضی رازهای تاریک که پالی مخفی نگه داشته بود را فاش می کنـد.

ورونیکا (Camila Mendes) در تلاش است تا هایرام (Mark Consuelos) را راضی کند، تا قبل از اینکه آرچی با حکم دادگاه روبرو شود به او کمک کند. در نهایت جاگهد (Cole Sprouse) افعی ها را در جنگ مقابل Ghoulies رهبری می کنـد.

مادلین پچ، ماریسول نیکولز، لوک پری، اشلی مورای، اسکیت اولریش، کیسی کات، چارلز ملتن و ونسا مورگن نیز از بازیگران اپیزود هستند.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از اپیزود موزیکال فصل سوم Riverdale

توسط شورانر سریال Riverdale تایید شده که نتیجه دادگاه بررسی اتهام آرچی تا قبل از پایان اپیزود نخست فصل سوم فاش خواهد شد. در این اپیزود که “روز کارگر” نام دارد، شاهد حضور یک بازیگـر مهمان خواهیم بود؛ پنلوپه آن میلر در نقش خانم رایت، دادستان شهر ریوردیل. البته آرچی تنها کسی نیست که با یک سری مشکلات روبرو شده، مثلا جاگهد باید بعنوان رهبر افعی های جنوب شهری یک بار برای همیشه با گروه Ghoulies روبرو شود. در این میان، بتی و مادرش آلیس از حقایقی در مورد The Farm — مکانی که پالی و فرزندش در آن زندگی می کنند — آگاه می شوند.

در انتها مثل همیشه اشاره می کنیم که پخش فصل سوم سریال Riverdale از دهم اکتبر (مصادف با چهارشنبه ۱۸ مهر) آغاز می شود، اپیزود نخست هم “فصل سی و شش: روز کارگر” نام گرفته است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline