فصل سوم Riverdale: پوستر رسمی & اولین نگاه به دادستان شهر ریوردیل!

همانطور که احتمالا خبر دارید پنلوپه آن میلر به فصل سوم سریال اقتباسی Riverdale (ریوردیل) که بر پایه کتاب های مصور Archie Comics ساخته می شود پیوسته و قرار است در نقش شرور اصلی فصل ظاهر شود؛ حال می توانیم اولین نگاه خودمان را به او داشته باشیم. ستاره فیلم های The Kindergarten Cop و Carlito’s Way star اکنون یکی از بازیگران فیلم و سریالهای دهه هشتاد و نودی مشهور است که در نقش یکی از شخصیت های بزرگسال سریال ظاهر می شود، در کنار لوک پری (بافی قاتل خون‌آشام‌ها)، مالی رینگوالد (غرفه بوسه)، اسکیت اولریش (حیله) و میدشن ایمیک (توئین پیکس) و آنتونی مایکل هال (کلوپ صبحانه).

آخرین باری که ما آرچی (K.J. Apa) را دیدیم، به لطف توطئه ترتیب داده شده توسط هیرام لاج (Mark Consuelos) پدر ورونیکا (Camila Mendes) به اتهام قتل در دستان قانون قرار گرفت — هیرام ابتدا یک دوست برای آرچی بود اما در نهایت تبدیل شد به بزرگ ترین دشمن وی. ما بواسطه تریلر کامیک-کان فصل سوم Riverdale مطلع شدیم که آرچی قرار نیست به جرم قتل زندانی شود و خیلی زود شاهد آزادی او خواهیم بود. اما این پایان ماجرا نیست و ریوردیل همیشه چیز تازه ای رو می کند تا آرچی و دوستانش را به چالش بکشد!

همچنین بخوانید: تیزر فصل سوم Riverdale نوید وقایع غافلگیرکننده را می دهد!

میلر در نقش شخصیتی به نام خانم رایت ظاهر می شود، او که دادستان ریوردیل است طی محاکمه آرچی از او در مقابل شهر دادخواهی می کند — از آنجا که هیرام لاج کنترل بیشتر شهر را در اختیار دارد، کاملا منطقی است که تصور کنیم خانم رایت هم مطیع او باشد. هیرام قطعا تمام تلاش خودش را می کند تا آرچی به جرمی که انجام نداده محکوم شود و به زندان بیافتد تا حداقل یکی از موانع پیش روی اهداف خودش را از میان بردارد.

حال شما می توانید به لطف رسانه سرگرمی EW اولین نگاه خودتان را به زن شماره یک قانون شهر ریوردیل داشته باشید، همچنین پوستر جدیدی هم از فصل سوم منتشر شده است:

Riverdale s03

فصل 3 ریوردیل

پوستر جدید تایید می کند که دشمن دوست نمای دوست داشتنی آرچی، رجی منتل (با بازی Charles Melton) و تونی توپاز (Vanessa Morgan) از اعضای گروه افعی های جنوب شهری هر دو در فصل سوم از شخصیت های ثابت سریال هستند. باید اشاره کنیم شریل (Madelaine Petsch) که اخیرا به ابعاد تازه ای از شخصیت خودش دست یافته، اکنون جزو افعی هاست. طبق تیزری که اخیرا منتشر شده حتی آرچی هم به افعی ها می پیوندد؛ ولی هنوز نمی دانیم چرا و چگونه.

همچنین بخوانید: در فصل سوم سریال Riverdale شاهد نمایش یک اپیزود ﻓﻼﺵﺑﮏ خواهیم بود

پخش فصل سوم سریال Riverdale از دهم اکتبر (مصادف با چهارشنبه ۱۸ مهر) آغاز می شود، اپیزود نخست “فصل سی و شش: روز کارگر” نام دارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.