اولین تصویر رسمی از فصل چهارم Riverdale منتشر شد؛

با توجه به پایان غافلگیرکننده و جالب فصل سوم، طرفداران سریال Riverdale (ریوردیل) این روزها منتظر هستند تا اطلاعاتی از وقایع فصل چهارم فاش شود، البته طرفداران بیشتر منتظرند تا تریلر رسمی از راه برسد، ولی مقداری اطلاعات هم می تواند برای مدتی آنها را آرام کند. Riverdale سریالی اقتباسی محصول شبکه The CW است که بر پایه کمیک های آرچی در سبکی معمایی ساخته شده و اکنون سه سال است که طرفدان را با خودش همراه کرده. این همرایی قرار است یک سال دیگر هم ادامه پیدا کند، و بعید نیست که بیشتر هم شود.

در فصل سوم سریال Riverdale (ریوردیل) یک معمای خیلی بزرگ وجود داشت، هویت واقعی گارگویل کینگ؛ که در نهایت معلوم شد او کسی نیست بجز پنه لوپه بلاسم. این افشاسازی عجیب اما جالب و هیجان انگیز بود، البته او کسی نبود که به شخصه ماسک گارگویل را بر روی صورت خودش می زد و تبدیل به یک موجود ترسناک می شد. شخص پشت نقاب گارگویل در واقع برادر بتی که چیک نام دارد بوده است، ما در فصل دوم Riverdale با وی آشنا شدیم و تصور می کردیم توسط بلک هود (هال کوپر پدر بتی) کشته شده است. در پایان فصل، هویت واقعی گارگویل کینگ فاش شد و دست شیاد واقعی رو، ولی داستان پنه‌لوپه هنوز به پایان نرسیده و با توجه به اینکه در انتها فرار کرد بعید نیست شاهد بازگشت او در فصل چهارم باشیم.

همچنین بخوانید | پایان فصل سوم Riverdale: از فاش شدن هویت واقعی شاه گارگویل تا سوزاندن کلاه جاگهد!

حال، ما بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعات دقیقی از فصل بعدی هستیم، و خوشبختانه تصویری هم از این فصل توسط TvLine منتشر شده که شخصیت های اصلی سریال را در یک شب مهتابی کنار هم قرار داده است. در این تصویر می توانیم آرچی اندروز (با بازی KJ Apa)، جاگهد جونز (Cole Sprouse)، بتی کوپر (Lili Reinhart)، ورونیکا لاج (Camila Mendes) و رجی منتل (Charles Melton) را کنار هم مشاهده کنیم. اما به نظر شما هدف از این دورهمی چیست؟؟

فصل چهارم Riverdale

در مورد این تصویر و اینکه چرا شخصیت های اصلی را دور هم جمع کرده اطلاعاتی نداریم، و در واقع چیز خاصی هم در رابطه با داستان فصل چهارم نمی دانیم، و فقط می دانیم که قرار است آخرین سال دبیرستان آرچی و دوستانش را به تصویر بکشد، که قطعا سالی آرام و بدون دردسر نخواهد بود. در حقیقت، صحنه پایانی فصل سوم تایید کرد که قهرمان های ریوردیل قرار است سال خیلی بدی را پشت سر بگذارند؛ در آخرین سکانس از فصل سوم، ما بتی و دوستان را دیدیم که در رستوران پاپ دور هم جمع شده اند و در حال بستن عهدی هستند که بر پایه آن باید طی آخرین سال دبیرستان از هر نوع مشکلی (قاتل های زنجیره ای و فرقه های عجیب) دور باشند، اما سپس یک صحنه از آینده به نمایش گذاشته می شود که تایید می کند هیچکدام از آنها نمی توانند به عهدی که بسته اند وفا کنند.

همچنین بخوانید | در فصل چهارم Riverdale به سرنوشت شخصیت لوک پری اشاره خواهد شد؛

در صحنه خوفناک یاد شده ما بتی، ورونیکا و آرچی را می بینیم که با ظاهری کثیف درون جنگل دور آتش جمع شده اند، بدن هایشان خونی است و لباس هایشان را سوزانده اند، و البته کلاه جاگهد را می سوزانند، و عهد می بندند هر اتفاقی کـه افتاده را فراموش کنند، هر کدام به راه خودشان بروند و هرگز در مورد این شب صحبت نـکنند. در این صحنه خیلی واضح نوید مرگ جاگهد داده می شود، ولی معلوم نیست که اصل قضیه چه چیزی است. Riverdale با معماهای جالبش به شهرت رسیده، پس این صحنه هم فقط به هدف بازی دادن ذهن طرفداران ساخته شده و احتمالا اصل قضیه چیزی است که اصلا فکرش را هم نمی کنیم!!

در انتها باید اشاره کنیم که پخش فصل چهارم قرار است از تاریخ ۹ اکتبر (مصادف با چهارشنبه ۱۷ مهر) آغاز شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

3 نظرات
 1. mobina می گوید

  چرا من فقط فصل یک و سه رو پیدا کردم از فصل چهار بقیش نیست چرا؟

 2. mobina می گوید

  چرا من فقط قسمت یک و سه رو پیدا کردم از فصل چهار بقیش نیست چرا؟

  1. آرش اسکندری می گوید

   می تونین از کانال mg_riverdale در تلگرام دریافت کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.