در فصل چهارم Riverdale به سرنوشت شخصیت لوک پری اشاره خواهد شد؛

در اولین اپیزود از فصل چهارم سریال Riverdale (ریوردیل) به لوک پری بازیگر نقش فرد اندروز ادای احترام خواهد شد، و همچنین به سرنوشت شخصیت او اشاره می شود. تمام کسانی که پری را می شناختند، مخصوصا کسانی که طرفدار او بودند، با شنیدن خبر فوت کردن او (در ماه فوریه) ناراحت شدند و اشک ریختند. اما وقتی این خبر به گوشمان خورد، در ذهن ما یک سوال ایجاد شد: اینکه چه اتفاقی برای شخصیت او در سریال Riverdale رخ خواهد داد؟ [که سوالی خودخواهانه بود!] که ظاهرا روبرتو آگویر ساکاسا شورانر این سریال برنامه ای برای گرامی داشت یاد او در ذهنش دارد، این نویسنده همچنین اطلاعات تازه ای را در ارتباط با فصل بعدی فاش کرده است.

در تاریخ ۲۸ فوریه بود که شنیدیم لوک پری بستری شده و حال چندان خوبی ندارد، چند روز بعد او از میان ما پر کشید و طرفداران خودش را تنها گذاشت. آقای پری ۵۲ سال عمر کرد و طی فعالیت هنری خودش در فیلم و سریال های مختلفی نقش آفرینی کرد. از جمله کارهای مشهور او می توانیم به Beverly Hills 90210 و Buffy the Vampire Slayer اشاره کنیم، ولی ما او را بیشتر بخاطر بازی در سریال Riverdale محصول شبکه The CW می شناسیم. شخصیت او در این سریال فرد اندروز نام دارد که پدر ستاره اصلی داستان، آرچی (KJ Apa) است؛ مردی آرام که برای خوشبختی پسرش از انجام هیچ کاری دریغ نمی کند و به حقیقت آرام ترین شخصیت سریال بوده است، و یکی از دوست داشتنی ترین ها.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش فصل جدید سریال های Arrowverse، Riverdale و … در پاییز ۲۰۱۹

با وجود اینکه هنگام فوت کردن پری هنوز اپیزودهای پایانی فصل سوم جلوی دوربین نرفته بود، در سریال اشاره ای سرنوشت شخصیت او نشد و هنوز برای ما یک سوال بزرگ است. اما حالا طبق تازه ترین شنیده ها، روبرتو آگویر ساکاسا شورانر Riverdale برنامه هایی برای این قضیه دارد. او تایید کرد که در اپیزود نخست فصل چهارم به سرنوشت فرد اندروز اشاره خواهد شد، که یکی از مهم ترین اپیزودهای سریال است. در این اپیزود علاوه بر اینکه به سرنوشت نهایی فرد اشاره می شود، بلکه قصد دارند به خود لوک پری هم ادای احترام کنند.

Riverdale

اما یک سوال: چرا در اپیزودهای پایانی فصل سوم این کار را انجام ندادند؟ روبرتو آگویر ساکاسا در پاسخ به این سوال گفت که شروع به نگارش پایان فصل کرده بودند و تصمیم گرفتند که در پایان فصل سوم اشاره ای به این قضیه نکنند چون احساس می کردند که کمی عجولانه باشد. “ما حس کردیم که این راه درستی برای گرامی داشت لوک یا شخصیت او فِرد نیست…. پس تصمیم گرفتیم صبر کنیم و در ابتدای فصل چهارم به او ادای احترام کنیم و یادش را گرامی بداریم.” احتمالا برای طرفداران هم تبدیل به سوال شده بود که چرا در فصل قبلی اشاره ای به مرگ او نکردند، که اکنون همه می دانیم چرا.

همچنین بخوانید | پایان فصل سوم Riverdale: از فاش شدن هویت واقعی شاه گارگویل تا سوزاندن کلاه جاگهد!

اولین اپیزود از فصل چهارم سریال Riverdale در تاریخ چهارشنبه ۱۷ مهر روی آنتن شبکه The CW می رود، ما بزودی خبرهای خیلی جذابی در مورد این فصل و وقایع پیش رو منتشر می کنیم؛ شاید لوک پری دیگر در میان ما نباشد، اما یادش تا ابد درون قلبهای ماست.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.