تریلر کامل فصل چهارم Riverdale؛ یک ماجراجویی دیوانه وار در سال آخر دبیرستان!

تریلر جدید فصل چهارم سریال Riverdale از راه رسید، که نشان می دهد قهرمان های نوجوان شهر ریوردیل قرار است طی سال آخر دبیرستان یک ماجراجویی دیوانه وار دیگر را پشت سر بگذارنـد. سریال پرطرفدار و تماشایی Riverdale توسط روبرتو آگویر ساکاسا بر پایه سری کمیک های آرچی ساخته شده است. البته این سریال برداشت مستقیمی از کتاب های مصور نیست و فقط با الهام از شخصیت ها و فضای داستانی Archie Comics نگاشته شده، فصل اول این سریال به طرز شگفت انگیزی مورد توجه قرار گرفت و حتی سازندگانش را هم غافلگیر کرد!

موفقیت Riverdale یک داستان ادامه دار بوده است، این سریال به لطف شخصیت های جالب و فضای رمزآلودش طی سه سال گذشته در جلب نظر مخاطبین خیلی موفق بوده است. همین موفقیت ها باعث شد تا تمدید شدن برای فصل چهارم ممکن شود، و حالـا دیگر چیزی تا شروع پخش چهارمین فصل Riverdale باقی نمانده، فصل سوم با پایان غافلگیرکننده خودش ما را شگفت زده کرد و با یک علامت سوال بزرگ تنهایمان گذاشت، فصل چهارم نیز قرار است به سوال های ایجاد شده پاسخ دهد ولی تریلر تازه منتشر شده نوید یک فصل عجیب و پرماجرای دیگر را به ما می دهد.

همچنین بخوانید | تریلر فصل چهارم سریال Riverdale از راه رسید؛

کول میچل اسپراوس کسی است که شخصیت جاگهد جونز را به تصویر می کشد، کی جی آپا در نقش آرچی اَندروس ظاهر می شود، لی‌لی راینهارت هم در نقش بتی کوپر، کامیلا مندس نیز بازیگر نقش ورونیکا لاج است؛ که طی این سال ها طرفداران زیادی را برای خودشان دست و پا کرده اند. در پایان فصل سوم، بعد از اینکه پرده از راز گارگویل کینگ (Gargoyle King) برداشتند و چالشی که پنلوپه بلاسم برایشان ترتیب داده بود را به سلامت پر سر گذاشتند، صحنه آخر به ما نوید یک اتفاق خیلی غیرمنتظره را داد. در این صحنه آرچی، ورونیکا و بتی را دیدیم که درون جنگل هستند، خونی شده اند و لباس هایشان را می سوزانند — از جمله کلاه معروف جاگهد را. این سه نفر با هم عهد می بندند که هر کس به راه خودش برود و هر اتفاقی که افتاده را فراموش کنند.

در تیزری که ماه قبل منتشر شده بود به ناپدید شدن جاگهد اشاره شد، اما تریلر جدید نوید وقایع بدتری را می دهد: این تریلر طی همایش کامیک کان نیویورک (New York Comic-Con) توسط کمپانی وارنر بروس منتشر شد، در ابتدا بچه ها را می بینیم که مشغول برنامه ریزی برای یک کمپ هستند، چون ممکن است دیگر فرصتی برای کنار هم بودن پیدا نکنند. همه چیز عادی به نظر می رسد تا اینکه به آرچی زنگ می زنند و خبر می دهند که پدرش از دنیا رفته است. اگر به یاد داشته باشید اوایل سال بود لوک پری، بازیگر نقش فرد اندروس از دنیا رفت و ما را تنها گذاشت، پس نویسندگان سریال راهی جز کشتن شخصیت او نداشتند.


همچنین بخوانید | اولین تصویر رسمی از فصل چهارم Riverdale منتشر شد؛

این تریلر حرف های خیلی زیادی برای گفتن دارد، و تایید می کند که فصل چهارم Riverdale قرار است یک بیست و چند اپیزود خیلی جالب باشد. فصل اول این سریال بی نظیر بود، اما در دو فصل اخیر ما شاهد کاهش کشش داستان بوده ایم، ولی ظاهرا نویسنده های توانای Riverdale زمزمه ها را شنیده اند و برای فصل چهارم یک خط داستانی جالب و متفاوت نوشته اند. در این میان باید اشاره کنیم ساموئل ویتور (اسمالویل، سوپرگرل) یکی از بازیگرهای جدید این فصل است که در نقش یک معلم مرموز ظاهر شده (در تریلر هم حضور دارد اگر دقت کرده باشید).

پخش فصل چهارم قرار است از تاریخ ۹ اکتبر (مصادف با چهارشنبه ۱۷ مهر) آغاز شود، امیدواریم فصل پنجمی هم در کار باشد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline