تریلر فصل چهارم سریال Riverdale از راه رسید؛

با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع پخش چهارمین فصل از سریال معمایی Riverdale باقی نمانده، شبکه تلویزیونی The CW اقدام به انتشار اولین تیزر این فصل کرده تا بتوانیم نیم نگاهی به ماجراهای پیش روی آرچی و دوستانش داشته باشیم. شبکه The CW بیشتر بخاطر سریال های ابرقهرمانی خودش مشهور است، ولی با تولید سریالی مثل Riverdale به همه نشان داده که می تواند عناوین کمیک بوکی متفاوتی را بسازد. امسال نیز یک سریال معمایی دیگر هم به جمع نمایش های متفاوت این شبکه اضافه می شود، که دنبال کردن آن در کنار ریوردیل می تواند جالب و هیجان انگیز باشد؛ این سریال جدید Nancy Drew نام دارد.

آرچی و دوستانش فقط یک سال تحصیلی فرصت دارند، فقط ۹ ماه و بعد از آن همه چیز تغییر خواهد کرد و دیگر هیچ چیز مثل گذشته نخواهد بود؛ اما این سال آخر قرار است آنها در چالشی بزرگ تر از همیشه قرار دهد و تصور نکنید که به آسانی تمام می شود. طبق چیزی که در تریلر تازه منتشر شده می بینیم، ظاهرا جاگهد در مرکز حوادث پیش رو قرار دارد. با توجه به اینکه هر سال قهرمان های ریوردیل با معماهای سخت تری روبرو می شوند، باید انتظار داشته باشیم که امسال چالشی بزرگ تر و سخت تر در مقابل آرچی و دوستانش قرار بگیرد.

همچنین بخوانید | اولین تصویر رسمی از فصل چهارم Riverdale منتشر شد؛

فصل سوم پایانی جالب و به شدت غافلگیرکننده داشت، از یک طرف معملوم شد که گارگویل کینگ کسی نیست بجز پنه لوپه بلاسم، در طرف دیگر مطلع شدیم که شخص زیر ماسک این هیولا در واقع برادر بتی که چیک نام دارد بوده است، ما در فصل دوم Riverdale با وی آشنا شدیم و تصور می کردیم توسط بلک هود (هال کوپر پدر بتی) کشته شده است. البته با وجود اینکه در پایان فصل، هویت واقعی گارگویل کینگ فاش شد، ولی داستان پنه‌لوپه هنوز به پایان نرسیده و با توجه به اینکه در انتها فرار کرد احتمالا شاهد بازگشت او در فصل چهارم خواهیم بود.

فصل چهارم قرار است آخرین سال دبیرستان آرچی و دوستانش را به تصویر بکشد، که قطعا سالی آرام و بدون دردسر نخواهد بود. در واقع، صحنه پایانی فصل سوم تایید کرد که قهرمان های ریوردیل قرار است سال خیلی بدی را پشت سر بگذارند؛ در آخرین سکانس از فصل سوم، ما بتی و دوستان را دیدیم که در رستوران پاپ دور هم جمع شده اند و در حال بستن عهدی هستند که بر پایه آن باید طی آخرین سال دبیرستان از هر نوع مشکلی (قاتل های زنجیره ای و فرقه های عجیب) دور باشند، اما سپس یک صحنه از آینده به نمایش گذاشته می شود که تایید می کند هیچکدام از آنها نمی توانند به عهدی که بسته اند وفا کنند. در این صحنه بتی، ورونیکا و آرچی را می بینیم که با ظاهری کثیف درون جنگل دور آتش جمع شده اند، بدن هایشان خونی است و لباس هایشان را سوزانده اند، و البته کلاه جاگهد را می سوزانند، و عهد می بندند هر اتفاقی کـه افتاده را فراموش کنند، هر کدام به راه خودشان بروند و هرگز در مورد این شب صحبت نـکنند.


حال این تیزر تایید می کند که جاگهد گم شده و همه در پی یافتن او هستند، یعنی اینکه ریوردیل امسال هم قرار نیست آرام باشد و سالی بدون مشکل را طی کند. این تیزر فقط نوید گم شدن جاگهد را می دهد و معلوم نیست که چرا و چطور مفقود شده، فقط به نظر می رسد که او را درون یک خابوت حبس کرده اند. در این میان بد نیست اشاره کنیم که پخش فصل چهارم قرار است از تاریخ ۹ اکتبر (مصادف با چهارشنبه ۱۷ مهر) آغاز شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline