سریال Riverdale: اسکیت اولریش و ماریسول نیکولز در فصل پنجم حضور ندارند

تا این لحظه فقط نیمی از فصل چهارم سریال Riverdale (ریوردیل) روی آنتن شبکه The CW رفته، ولی تایید شده که فصل پنجم آن هم ساخته خواهد شد. Riverdale یکی از موفق‌ترین سریال‌های ساخته شده توسط این شبکه است، که البته به لطف انتشار آن در سرویس استریم نت‌فلیکس پربیننده‌تر شده و طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کرده. این سریال معمایی و رمزآلود این روزها دیگر جذابیت فصل‌های آغازین خودش را ندارد، ولی طرفداران اطمینان دارند که Riverdale به دوران اوج خودش بازمی‌گردد.

کاری به فصل چهارم و ماجراهای سوال‌ برانگیز آن نداریم، موضوع بحث ما در این گزارش فصل پنجم است، فصلی که به نظر نمی‌رسد پایان Riverdale باشد، اما قرار است ما را مجبور به خداحافظی با ماریسول نیکولز و اسکیت اولریش کند؛ یک منبع رسمی (Tvline) تایید کرده که این دو بازیگر قرار است در پایان فصل چهارم از سریال خارج شوند، پس جزو ستاره‌های فصل بعدی Riverdale نخواهند بود. روبرتو آگویر ساکاسا شورانر سریال نیز خروج نیکولز و اولریش را تایید کرده و در کنار تحسین آنها، گفته در برای بازگشتشان همیشه باز است.

همچنین بخوانید | سریال پیش‌درآمدی The 100 ستاره‌های اصلی خودش را پیدا کرد؛

خانم نیکولز در مورد خروجش گفته که «من دوران شگفت‌انگیزی را با شخصیت خودم و طی کار کردن با بـازیگران بی‌نظیر سریال داشتم، که تبدیل شدن به خانواده خودم. ما لحظات فوق‌العاده‌ای را با هم دیگه داشتیم، طی پستی و بلندی‌ها… من نگاهم به بخش بعدی هستش و برای آینده هیجان زیادی دارم.» باید اشاره کنیم که هنوز اطلاعاتی از نحوه خروج این ستاره از سریال نداریم و نمی‌دانیم که چه برنامه‌ای برای او دارند. حضور نیکولز طی سه فصل نخست پررنگ و قابل توجه بود، اما در فصل چهارم نقش زیادی نداشت و این ظاهرا مقدمه‌ای برای خروج‌ وی بوده است.

فصل پنجم Riverdale

اسکیت اولریش که از فصل دوم به بعد جزو بازیگران اصلی Riverdale بوده نیز در مورد خروجش گفت «من واقعا شکرگزار روابط دوستانه‌ای که بواسطه Riverdale نصیبم شد هستم، من هر روز دلتنگ بچه‌های تیم خواهم شد. افتخار می‌کنم که بخشی از تیمی به این اندازه بااستعداد بوده‌ام، کسانی که در جلو و پشت دوربین بوده‌اند. اما من تصمیم گرفتم که زمانش رسیده تا از این سریال بگذرم و دیگر فرصت‌ها را کاوش کنم…» باید اشاره کنیم که ما قرار است شاهد حضور این ستاره در سریال #FreeRayshawn و فیلم Bios با بازی تام هنکس باشیم.

همچنین بخوانید | سریال Green Arrow & the Canaries اسپین‌آف Arrow هنوز رسمی نشده؛

روبرتو آگویر ساکاسا نیز در مورد خروج اولریش و نیکولز از سریال گفته که «بخشی از زندگی کردن و بزرگ‌ شدن در ریوردیل، خداحافظی کردن با مردم است. من سپاسگزار ماریسول و اسکیت هستم، برای کار شگفت‌انگیزی که طی چهار سال گذشته در سریال انجام دادند، و ما برای آنها آینده‌ای خوب را آرزو می‌کنیم. ماریسول و اسکیت هرگز از دلهای ما خارج نمی‌شوند. و البته از بازگشت آنها استقبال خواهیم کرد.» این صحبت‌های آگویر ساکاسا در واقع تایید می‌کند که اف‌.پی. و هرمیون در پایان فصل زنده می‌مانند، البته ظاهرا اینطور است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline