رابرت پتینسون “واقعا” بعنوان بتمن جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ انتخاب شده؟

رابرت پتینسون بعنوان بتمن جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) انتخاب شده است؛ این ستاره جوان قرار است در فیلم انفرادی The Batman به کارگردانی مت ریوز بعنوان بروس وین ظاهر شود. البته آقای ریوز هنوز مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Batman است، ولی بعد از مدتها انتظار با انتخاب بازیگر نقش بتمن یک پیشرفت چشمگیر در پروژه حاصل شده است — البته ظاهرا.

حالا که بن افلک خودش را از بازی در نقش شوالیه تاریکی بازنشسته کرده (متاسفانه)، وارنر بروس قصد دارد این شخصیت پرطرفدار را وارد مسیر متفاوتی کند، مخصوصا با توجه به اتفاقی که برای فیلم Justice League (لیگ عدالت) افتاد. حال سرنوشت این شخصیت به مت ریوز (کارگردان فیلم هایی مثل Cloverfield و War for the Planet of the Apes) سپرده شده است. ما در حال حاضر از برنامه های ریوز و همچنین WB برای بتمن خبری نداریم اما می دانیم که فیلم بعدی بتمن قرار است به روایت داستانی از جوانی این قهرمان بپردازد.

همچنین بخوانید | تکذیب شد: مایکل روکر در حال مذاکره برای حضور در Suicide Squad 2 نیست!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، رابرت پتینسون قرار است در فیلم سینمایی هنوز بدون عنوان رسمی The Batman شخصیت بروس وین را به تصویر بکشد، فیلمی که گفته شده اوایل سال ۲۰۲۰ پا به فاز تولید می گذارد. اما طبق گزارشی که توسط ددلاین منتشر شده، پتینسون ستاره فرانچایز Twilight (گرگ‌ومیش) هنوز بطور رسمی بعنوان بازیگر نقش بتمن انتخاب نشده است، بلکه انتخاب اول استودیو برای این نقش می باشد. بر پایه این گزارش نیکلاس هولت (X-Men: First Class و Dark Phoenix) هم یکی از بازیگرانی است که برای بازی در نقش بتمن در نظر گرفته شده.

رابرت پتینسون یک بازیگر ۳۳ ساله است که وی را پیش از این در فیلم های مختلفی از جمله Remember Me (مرا بیاد داشته باش) و اخیرا High Life مشاهده کرده ایم و به نظر می رسد که انتخاب خوبی برای نقش بروس وین باشد. در طرف دیگر نیکلاس هولت را داریم که یک بازیگر ۳۰ ساله است و اکنون فیلم Tolkien (تالکین) را روی پرده دارد، عمده شهرت وی بخاطر بازی در فیلم های X-men حاصل شده و فیلم Dark Phoenix (ققنوس تاریک) وی هم بزودی روی پرده می رود. هر دو بازیگر بریتانیایی هستند؛

فیلم سینمایی بتمن

اما طبق گزارش هالیوود ریپورتر، آرمی همر و آرون تایلر-جانسون هم جزو بازیگرانی هستند که برای بازی در این نقش در نظر گرفته شده اند — قضیه خیلی پیچیده شده. آرماند داگلاس همر ۳۳ ساله بیشتر بخاطر بازی در فیلم هایی مثل The Man from U.N.C.L.E (مردی از یو.ان.سی.ال.ای.) و The Lone Ranger (رنجر تنها) شهرت دارد. تایلر- جانسون هم ۲۹ سال سن دارد و وی را بیشتر بخاطر نقش آفرینی در فیلم هایی مثل Godzilla (گودزیلا)، Kick-Ass (کیک-اس) و Nocturnal Animals (حیوانات شب‌زی) می شناسیم.

همچنین بخوانید | فیلم The Batman تا قبل از ۲۰۲۰ جلوی دوربین نمی رود؛ اطلاعات جدید

ما در حال حاضر اطلاعات خیلی کمی از فیلم The Batman داریم، فقط می دانیم که قرار است از ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. این روزها مت ریوز مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ است و پروسه انتخاب بازیگر هم همچنان ادامه دارد، فاز تولید نیز انتظار می رود اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.