شایعه: راکت راکون و گروت هم در Disney+ صاحب سریال می شوند

با وجود اینکه تولید فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) به دنبال اخراج جیمز وان توسط دیزنی تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده، راکت راکون و گروت که از جالب ترین شخصیت های این مجموعه هستند ممکن است برای یک ماجراجویی تاره در آینده باری دیگر کنار هم قرار بگیرند؛ البته این بار در صفحه کوچک!

از روزی که اعلام شد دیزنی قرار است سرویس استریم اختصاصی خودش را افتتاح کند، شایعه های مختلفی در رابطه با نمایش های این سرویس منتشر شد؛ از شایعه ساخت سریال لایو-اکشن جنگ ستارگان گرفته تا خبر ساخت سریال هایی کوتاه برای شخصیت های مشهور دنیای سینمایی مارول. حال یک شایعه تازه منتشر شده ادعا می کند که Marvel Studios در حال توسعه یک سریال با حضور راکت راکون و گروت (با صداپیشگی Bradley Cooper و Vin Diesel) است.

در حال حاضر ما هیچ اطلاعات دقیقی از سریال راکت & گروت که تولید آن در حد یک احتمال است نداریم، بنابراین ممکن است مانند دیگر سریال های مارولی در حال توسعه باشد، یا شاید وقایع آن به قبل از اتفاقات Guardians of the Galaxy 2014 مربوط شود، جایی که گروت و راکون با هم رفیق هستند اما هنوز با پیتر و گامورا آشنا نشده اند.

همچنین بخوانید| ویژن ممکن است در سریال Scarlet Witch (جادوگر سرخ) دیزنی حضور داشته باشد

نگهبانان کهکشان

اگر شایعه جدید واقعیت داشته باشد، این در حقیقت چهارمین سریالی است که مارول مشغول توسعه آن جهت پخش توسط سرویس استریم Disney Plus می باشد؛ در کنار سریال های لوکی، جادوگر سرخ (و احتمالا ویژن)، سرباز زمستان & شاهین. طبق شنیده ها مارول قرار است بودجه زیادی را صرف تولید و توسعه این سریال ها کند، از طرفی کوین فایگی رئیس Marvel Studios نقش مهمی را در تولید این عناوین ایفا می کند.

از نگاهی دیگر، این هفتمین سریال در حال توسعه سرویس استریم Disney+ محسوب می شود؛ در کنار نمایش های مارولی، دیزنی مشغول کار بر روی سریال های Star Wars: The Clone Wars animated و Star Wars: The Mandalorian، همچنین سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Rogue One با نقش آفرینی دیه‌گو لونا می باشد.

همچنین بخوانید| جنگ ستارگان: دیزنی در حال توسعه سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Rogue One است


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.