جنگ ستارگان: دیزنی در حال توسعه سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Rogue One است

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده در ارتباط با فرانچایز جنگ ستارگان، ما قرار است در آینده ای نزدیک باری دیگر آقای دیه‌گو لونا را در نقش کاسیان اندور جاسوس شورشیان مشاهده کنیم، شخصیتی که در فیلم سینمایی Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) با وی آشنا و از سرنوشتش آگاه شدیـم.

سریال های لایو-اکشن Star Wars قرار است از طریق سرویس استریم در آستانه شروع بکار Disney Plus به دست طرفداران برسد؛ وقایع سریال ﭘﯿﺶدرآمدی جدید بر محور دوران فعالیت کاسیان اندور بعنوان یک جاسوس طی سالهای نخست ائتلاف شورشی می چرخد؛ اینطور که در گزارش های تازه ذکر شده است.

همچنین بخوانید| عنوان سریال لایو-اکشن Star Wars فاش شد & اولین اطلاعات از داستان

آقای دیه‌گو لونا نیز شخصا از این اتفاق بسیار خوشحال است، او گفت که “بازگشت به دنیای Star Wars برای من خـیلی خاص است…” و ادامه داد “من خاطرات زیادی از کار بزرگی که انجام دادیم دارم و رابطه هایی که طی مسیر این سفر ایجاد کردم. ما یک ماجراجویی شگفت انگیز در پیش داشتیم، و قالب هیجان انگیز جدید به ما فرصت می داد تا کاوشی عمیق در این شخصیت داشته باشیم…

Rogue One

با توجه به توصیف سریال می توانیم انتظار یک نمایش جاسوسی مهیج که “کاوشی در داستان هایی پر شده از جاسوس بازی و ماموریت های مخاطره آمیز در جهت زنده کردن امید در کهکشانی درون چنگال یک امپراطوری سنگدل” را داشته باشیم. عنوان رسمی این سریـال هنوز فاش نشده و هنوز هم معلوم نیست در چه تاریخی بدست طرفداران خواهد رسید، اما قرار است سال آینده میلادی وارد فاز تولید شود.

همچنین بخوانید| گزارش: پدرو پاسکال به سریال Star Wars پیوست

سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Rogue One حالا به سریال لایو-اکشن The Mandalorian جان فاورو پیوسته، بعنوان دومین سریال لایو-اکشن در فرانچایز Star Wars که در بستر سرویس استریم Disney Plus ساخته می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.