تریلر و پوستر رسمی فصل دوم سریال Runaways

پویایی بین اعضای تیم یکی از بخش های بزرگ تریلر رسمی فصل دوم سریال Runaways محصول کمپانی مارول که توسط Hulu منتشر می شود است. این سریال که وقایع آن در دنیای سینمایی مارول رخ می دهد سال گذشته به دست طرفداران مارول رسید و با روایت مجدد کتاب های مصور فراری ها نوشته برایان کِی. وان و آدریَن اِلفونا شخصیتهای این داستان را به زندگی آورد و اتفاقا با استقبال خوبی هم روبرو شد. سریال Runaways همانطور که از نامش پیداست روایتگر داستان چند بچه فراری است که بطور اتفاقـی از کارهای وحشتناک پدر و مـادرهای خودشان باخبر می شوند و تلاش می کنند تا جلوی آنها را بگیرند.

نسخه تلویزیونی Runaways توسط ﺍﺳﺘﻔﻨﯽ ﺳﻮﺝ و ﺟﺎﺵ ﺷﻮﺍﺭﺗﺰ خلق شده که پیش از این هم در مجموعه تلویزیونی موفق The O.C. و Gossip Girl شاهد همکاری آنها بوده ایم. این سریال زیر پرچم مارول استودیوز با نمایش درست قهرمان ها و شرورهایی از کمیک های مشهور فراری ها توانست نظر مردم را به سمت خودش جذب کند و باعث شد تا شرایط لازم برای ساخت فصل دوم هم فراهم شود.

حال، با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا روز شروع پخش فصل دوم Runaways باقی نمانده است، شاهد انتشار یک تریلر تماشایی از این سریال هستیم که نشان می دهد فصل جدید قرار است از قبلی خیلی جالب و مهیج تر باشد؛ این تریلر تایید می کند که فصل دوم پر شده از وقایع اکشن، صحنات پر زد و خورد، اتفاق های مهیج و تماشایی. از طرفی نشان می دهد که بعد از حوادث فصل اول حالا بچه ها وارد یک جنگ مستقیم با پدر و مادرهای خودشان شده اند.

همچنین بخوانید| اولین اطلاعات از داستان فصل دوم سریال Runaways

تریلر رسمی فصل دوم:این هم پوستر رسمی فصل جدید:

Runaways

با تماشای این تریلر متوجه می شویم کـه مبارزه تیم فراری ها با گروه پراید (The Pride) دیگر تبدیل به یک مبارزه واقعی و تمام عیار شده است. اعضای پراید دوست دارند بچه های خودشان را بازگردانند، اما بچه هـا از ماهیت حقیقی پدر و مادرهای خودشان مطلع شده اند و دیگر قصد بازگشت به خانه را ندارند، از طرفی قصد دارند جلوی شرارت آنها را بگیرند. پس باید برای رسیدن به هدف خودشان بجنگند و هر چیزی که لازم است را فدا کنند.

در انتها باید اشاره کنیم که پخش فصل دوم سریال Marvel’s Runaways از تاریخ ۲۱ دسامبر (مصادف با جمعه ۳۰ آذر ماه) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.