اولین اطلاعات از داستان فصل دوم سریال Runaways

آنجل پارکر، یکی از ستاره های سریال Runaways مارول که توسط Hulu منتشر می شود، در اظهارات تازه خودش اشاره هایی به داستان شخصیتش در فصل دوم داشته است. Runaways یکی از دو سریال تلویزیونی مارول است که شخصیت های اصلی آن را نوجوانان تشکیل می دهند، حال فصل دوم دسامبر امسال توسط Hulu منتشر می گردد. خانم پارکر در نقش شخصیتی به نام کاترین پارکر ظاهر می شود، یکی از اعضای اصلی گروه جنایتکار پراید، که با وجود تلاش های فراوان برای مخفی کاری، اختلال هایی در برنامه هایشان توسط بچه های خودشان ایجاد شده است.

وقتی که فصل نخست به پایان رسید، خانواده ویلدر اوضاع و احوال چندان خوبی نداشتند چون الکس آنها را ترک و همراه بقیه بچه ها فراری و آواره خیابان ها شده بود. حالا خانواده ها شخصیت های منفی اصلی سریال هستند، بچه ها هم هر کدم به نوعی آماده دفاع از خودشان شده اند؛ مثلا الکس در اپیزود آخر یک اسلحه بدست آورد تا در مواقع لزوم بتواند از خودش دفاع کند. با این حساب، کاترین نمی تواند به همین راحتی خانواده خودش را دوباره دور هم جمع کند، شاید هرگز موفق به انجام این کار نشود.

همچنین بخوانید| تاریخ شروع پخش فصل دوم Runaways اعلام شد

طی یک گفتگو با Hulu Watcher، خانم پارکر اشاره کرد که شخصیتش طی وقایع فصل دوم خود را وقف پسرش الکس خواهد کرد. کاترین و همسرش جفری تنها یک هدف دارند: پیدا کردن الکس و بازگرداندن وی به خانه. پارکر اطلاعات چندان دقیقی را ارائه نکرد، اما تایید نمود که ویلدرها از تمام منابع ممکن برای رسیدن به هدف خودشان استفاده خواهند کرد، حتی نیروی پلیس شهر لس آنجلس. طبق صحبت های خانم پارکر، کاترین فقط قصد دارد پسر خودش را پیدا کند و برای انجامش هر کاری لازم باشد هم انجام می دهد.

Runaways s02

ما در صحنات پایانی فصل اول نخست مشاهده کردیم که بچه های این چند خانواده تبدیل به فراری های واقعی شده بودند، حال باید منتظر فصل دوم باشیم تا معلوم شوند این آوارگی چه نتیجه ای خواهد داشت، خانواده ها چقدر برای یافتن بچه های خودشان تلاش خواهند کرد و از همه مهم تر، جنگ بچه ها با والدین به کجا خواهد رسید. چون هدف از تمام این کارها نابود کردن پراید و در حقیقت عامل تمام حوادث هم وجود چنین گروهی می باشد، بنابراین فراری ها شاید تنها کسانی باشند که فرصت نابود کردن این گروه شرور را در اختیار دارند.

همچنین بخوانید| ویژن ممکن است در سریال Scarlet Witch (جادوگر سرخ) دیزنی حضور داشته باشد

در انتها باید اشاره کنیم که پخش فصل دوم سریال Marvel’s Runaways از تاریخ ۲۱ دسامبر (مصادف با جمعه ۳۰ آذر ماه) آغاز می گردد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.