تولید فصل سوم سریال مارولی Runaways آغاز شد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فاز تولید سریال مارولی Runaways (فراری ها) محصول Hulu آغاز شده است. این سریال حاصل همکاری Marvel TV با سرویس استریم Hulu است که اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۶ به طرفداران معرفی شد، سپس اولین فصل از این سریال اواخر سال ۲۰۱۷ به دست طرفداران رسید و با استقبال گرم آنـها روبرو گشت.

برای فصل دوم، Hulu و Marvel تعداد اپیزودهای سریال را از ۱۰ به ۱۳ افزایش دادند، در حالی که اپیزودهای فصل نخست بصورت هفتگی به دست طرفداران می رسید، تصمیم گرفتند برای فصل دوم تمام اپیزودها را همزمان منتشر کنند. فصل ۲ مانند اولی با استقبال خوبی روبرو شد و موفق بود، در پایان هم شرایط برای وقایع بعدی د فصل سوم فراهم گشت. خیلی زود Hulu سریال Runaways را برای فصل سوم تمدید کرد، که البته اتفاق چندان غافلگیرکننده ای نبود.

همچنین بخوانید | سریال Ghost Rider ساخته می شود و گابریل لونا بازیگر اصلی آن است؛

اگر به یاد داشته باشید اواخر بهمن سال گذشته بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم سریال Runaways ظاهرا توسط Hulu برای فصل سوم تمدید شده است، اوایل فروردین هم این تمدید بطور رسمی تایید شد؛ با توجه به اینکه جزو سریال های پربیننده Hulu بوده، ما انتظار داشتیم که برای فصل سوم تمدید شود، و دقیقا هم این اتفاق رخ داد. البته با توجه به پایان مهیج و غافلگیرکننده فصل دوم، کاملا قابل پیش بینی بود که Hulu فصل سوم را می سازد تا طرفداران موفق به تماشای ادامه داستان شوند.

Runaways سریال

حال، دو ماه بعد از اعلام خبر تمدید، Marvel بطور رسمی اعلام کرد فاز تولید فصل سوم سریال Runaways آغاز شده است. این فصل هم زیر نظر جاش شوارتز و استفنی سوج بعنوان شورانر تولید می شود و تمام بازیگران سریال نیز قرار است برای بازی در اپیزودهای جدید بازگردند، احتمالا بجز کیپ پاردیو. هنوز تاریخ انتشار فصل جدید اعلام نشده، اما بزودی فاش خواهد شد.

همچنین بخوانید | سریال مارولی Howard the Duck توسط Hulu منتشر خواهد شد؛

طبق شنیده ها، فصل سوم سریال Runaways قرار است با قبلی ها تفاوت داشته باشد، این فصل ارتباط های عمیق تری با دنیای سینمایی مارول خواهد شد. فصل سوم در ۱۰ اپیزود پخش خواهد شد، یعنی سه اپیزود کمتر از فصل دوم. علاوه بر کاهش تعداد اپیزودها، Runaways از این به بعد بیشتر بر روی شخصیت های نوجوان خودش تمرکز خواهد کرد، بجای اینکه پدر و مادرهای شرور آنها را مورد توجه قرار بدهـد.

با توجه به اینکه تولید فصل سوم Runaways آغاز شده، بزودی خبرهای بیشتری هم از آن منتشر خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.