رایان رینولدز نسخه متفاوتی از ددپول را در MCU به تصویر خواهد کشید!

با توجه به اینکه معامله بین فاکس و دیزنی اکنون به نتیجه رسیده، پس مارول می تواند از شخصیت های مردان ایکس در فیلم های کمیک بوکی خودش استفاده کند؛ به همین دلیل، کوین فایگی رئیس مارول استودیوز و تیمش به سختی در تلاش هستند تا راهی برای وارد کردن مردان ایکس به دنیای سینمایی خودش (MCU) بیابنـد. ولی با وجود اینکه هنوز بطور دقیق فاش نشده چه برنامه هایی برای X-Men دارند، ما حدس می زنیم اولین شخصیتی که دیزنی فیلمی برایش می سازد ددپول باشد.

همانطور که در گزارش های مرتبط قبلی هم اشاره کردیم، دیزنی قصد دارد مردان ایکس را با بازیگرانی جدید وارد دنیای سینمایی مارول کند و تنها شخصیتی که قرار نیست بازیگرش تغییر کند ددپول خومان است چون محبوبیت فراوانی دارد و واقعا هم بجز رایان رینولدز کسی نمی تواند در نقش این ضدقهرمان پرصحبت و بی ادب بازی کند. در واقع دیزنی مجبور است چنین تصمیمی بگیرد چون با تغییر دادن بازیگر باید بیخیال حمایت طرفداران ددپول شود.

همچنین بخوانید | مارول قصد دارد به تولید فیلم های Deadpool با درجه سنی بزرگسال (R) ادامه دهد!

پس باید از خودمان بپرسیم که با توجه به محبوبیتی که ددپول دارد، چقدر طول می کشد تا مارول یک فیلم انفرادی برای وی بسازد؟ و البته سوال مهم تر اینکه آیا ددپول واقعا وارد دنیای سینمایی مارول خواهد شد؟ خب، این سوال خیلی مهمی است امـا نمی توانیم جوابی دقیق و قاطعانه به آن بدهیم. ولی منابع ما ادعا کرده اند که رایان رینولدز قرار است در دنیای سینمایی مارول شخصیت وید ویلسون را به تصویر بکشد، ولی در حقیقت، این وید بعنوان یک نسخه جدید از ددپول در نظر گرفته خواهد شد و همان ددپولی که در دو فیلم قبلی دیدیم نخواهد بود.

Deadpool 3

با توجه به اینکه مارول هنوز در حال سبک سنگین کردن راه های موجود برای ورود ددپول به MCU است، ما هنوز اطلاعات دقیقی از اینکه چنین اتفاقی قرار است چطور رخ دهد نداریم. ولی اینکه وقایع دو فیلم قبلی را نادیده بگیرند و داستان ددپول را از نو شروع کنند، به نظر ایده چندان جالبی نیست. امـا، از آنجا که وید استاد شکستن دیوار چهارم است، او می داند که یک نسخه متفاوت است و بطور قطع از فیلم های قبلی خودش که توسط فاکس ساخته شده بودند اطلاع دارد. ولی در کل، اصلا نمی توانیم هیچ حدسی در مورد اینکه چطور می خواهند چنین کاری را انجام دهند بزنیم.

همچنین بخوانید | ممکن است در Spider-Man 3 شاهد حضور ونوم باشیم، اما ددپول نه!

متاسفانه مارول در مورد تصمیم و برنامه های خودش روشنگری نکرده، و به همین دلیل شایعه های مختلفی در رابطه با سرنوشت ددپول در MCU وجود دارد. مثلا، شنیده ایم که مارول قصد تولید Deadpool 3 را ندارد و در عوض می خواهد از این شخصیت در دیگر فیلم های خودش استفاده کند، و بعضی ها اعتقاد دارند که دیزنی می خواهد یک سریال برای ددپول بسازد و آن را از طریق سرویس استریم خودش به دست طرفداران برساند. ولی در مجموع امیدواریم مارول تصمیم به نادیده گرفتن دو فیلم قبلی نگیرد چون در این حالت دیگر خبری از شخصیت هایی مثل کیبل و دومینو نخواهد بود و مجبور نی شوند ت آنها را دوباره معرفی کنند — که اتفاق خوبی محسوب نمی شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.