تصاویر جدید از فصل دوم Chilling Adventures of Sabrina نوید یک مثلث عشقی را می دهند!

یک سری تصاویر جدید از فصل دوم سریال به شدت مورد انتظار Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا) منتشر شده که به ما نوید یک مثلث عشقی را می دهنـد، این قضیه ظاهرا قرار است از فاکتورهای مهم داستان فصل جدید باشد. سریال Chilling Adventures of Sabrina روایتگر داستان یک دختر نوجوان است که یک نیمه جادوگر و نیمه فانی می باشد، سابرینا اسپلمن (Kiernan Shipka) بین دو دنیای مختلف گیر افتاده است. در حالی که او عاشق یک پسر فانی شده، زمانی که به قدرتهای حقیقی خودش دست پیدا می کند متوجه می شود که قدم گزارش روی خط بین دنیای انسان های فانی و دنیای جادوگرها کاری بسیار سخت و دشوار است.

در دنیای فانی ها، او عاشق پسری به نام هاروی کینکل (Ross Lynch) است، اما زمانی که سابرینا تصمیم می گیرد نیمه جادوگر خودش را هم بپذیرد، رابطه اش با انسان ها کمی پیچیده می گردد. او پا به دانشکده هنرهای دیده نشده (Unseen Arts) می گذارد که در واقع یک مدرسه تخصصی برای جادوگرهاست. در این مدرسه سابرینا با پسری دیگر به نام نیکولاس (Gavin Leatherwood) آشنا می شود که قضیه را پیچیده تـر می کند. فصل نخست Chilling Adventures of Sabrina شرایط لازم برای شکل گرفتن این مثلث عشقی آماده کرد و حالا قرار است در فصل دوم شاهد به حقیقت پیوستن آن باشیم.

همچنین بخوانید | سریال Chilling Adventures of Sabrina برای فصل ۳ و ۴ تمدید شد!

نتفلیکس تعدادی تصویر از فصل دوم سریال پرطرفدار Chilling Adventures of Sabrina منتشر کرده که بواسطه آنها می توانیم نگاهی به وقایع پیش رو داشته باشیم:

Chilling Adventures of Sabrina

ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا

Chilling Adventures of Sabrina فصل 2

در فصل جدید این سریال که از تاریخ ۵ آوریل (مصادف با جمعه ۱۶ اردیبشت) توسط نتفلیکس در اختیار طرفداران قرار می گیرد، شاهد حضور بازیگرانی جدید خواهیم بود؛ از جمله الکسیس دنیسوف (آنجل، بافی قاتل خون‌آشام‌ها) که در نقش نامزد مری واردول (Michelle Gomez) ظاهر می شود. دیگر تازه وارد هم جدادیا گوداکر (سریال The Originals) می باشد که شخصیت دوریان گری، صاحب یک کلوب شبانه که ممکن است دوریان گری افسانه ای باشد، را به تصویر خواهد کشید.

Chilling Adventures of Sabrina

ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا

همچنین بخوانید | لوک پری بازیگر سریال Riverdale در سن ۵۲ سالگی درگذشت؛

تا جایی که ما اطلاع داریم، سازندگان این سریال به دنبال یک بازیگر برای شخصیت دارک لرد (ارباب تاریکی) بوده اند که تایید می کند سابرینا بلاخره با این شخص ملاقات خواهد کرد، کسی که به شدت خواستار امضا شدن دفترش توسط سابرینا اسپلمن بود. شاید در فصل پیش رو نهایـتا معلوم شود که چرا سابرینا به این اندازه برای دارک لرد اهمیت دارد، و شاید اطلاعات بیشتری از گذشته خانواده وی برای ما فاش گردد.

در انتها باید اشاره کنیم که Netflix این سریال را برای فصل سوم هم تمدید کرده، پس ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا همچنان ادامه خواهد داشت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.