تاریخ شروع پخش سریال «سلام آقای مدیر» اعلام شد

اگر به یاد داشته باشید فاز تولید مجموعه تلویزیونی «سلام آقای مدیر» شهریور ماه سال جاری به تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری و نویسندگی و کارگردانی آقای علیرضا توانا در تهران استارت خورد. حال، طبق تازه ترین گزارش ها تاکنون ۴۰ درصد از سکانس‌های این سریال را ضبط کرده اند و تدوین آن نیز بـه صورت همزمان در حال انجام است.

سریال «سلام آقای مدیر» به سفارش سیما فیلم و برای مخاطب خانواده و نوجوان تولید می‌شود که حالا تایید شده قرار است پاییز سال ۹۸ روی آنتن شبکه دو سیما برود. تصویربرداری این مجموعه در لوکیشن خانه اربابی در حوالی میدان انقلاب به پایان رسیده و گروه در حال حاضر مشغول تصویربرداری پلان‌های مربوط به بیمارستان خیریه در حوالی زعفرانیه هستنـد.

از بازیگران این مجموعه تلویزیونی می توانیم به داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، علی اوسیوند، روزبه حصاری، ایوب آقاخانی، سمند جاهدی، اتابک نادری، ارسلان قاسمی، سوگل طهماسبی، سیما خضرآبادی، مهسا هاشمی، وحید نفر، محسن بهرامی، دانیال نوروش، پوریا ایمانی، پوریا رستمی، محمد مختاری، فریبا جدیکار، نیکی مظفری، سولماز نادری، شیدا یوسفی، بهناز بستان دوست و … اشاره کنیم.

در خلاصه داستان «سلام آقای مدیر» آمده است کـه: “شخصیت محوری این مجموعه فردی به نام امیرعلی صدر است که به مدیریت دبیرستانی گماشته می‌شود و همه آن را تبعیدگاه می‌نامند. او که به علت فوت همسرش در شرایط روحی نامناسبی به سر می‌برد خیلی زود درمی‌یابد برای جلوگیری از تعطیلی مدرسه نیازمند ایجاد اعتماد، وفاق و همدلی میان دانش آموزان، همکاران و اهالی محل است. کاری که در ابتدا غیرممکن به نظر می‌رسد، ولی با تلاش او و مسئولیت پذیری همگانی به باز ماندن در‌های مدرسه می‌انجامد. مجموعه دارای قصه‌ای دنباله‌دار است اما در هر قسمت به طور ویژه داستان زندگی یکی از دانش آموزان نیز تعریف می‌شود.

از زمانی که خبر ساخت این سریال منتشر شد، نگاه های زیادی را به سمت خودش جذب کرد و به همین دلیل جزو مورد انتظارترین سریال های سال ۹۸ می باشد؛ حال باید صبر کنیم تا پاییز از راه برسد و ببینیم علیرضا توانا و تیمش چگونه اثری خلق کرده اند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.