جادوگر سرخ در Doctor Strange 2 حضور دارد؛ این فیلم با سریال WandaVision مرتبط است

بعد از اینکه وی را در سریال WandaVision ملاقات کردیم، جادوگر سرخ برای فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness بازمی گردد؛ واندا ماکسیمُف ملقب به اسکارت ویچ با نقش آفرینی الیزابت اولسن اولین بار در صحنه پس از تیتراژ فیلم Captain America: The Winter Soldier دیده شد، مارول از این طریق مقدمات حضورش در فیلم Avengers: Age of Ultron را فراهم کرد. او بعنوان یکی از دشمنان قهرمان های دنیای سینمایی مارول معرفی شد، اما در نهایت خودش تبدیل به یکی از قهرمان های این فرانچایز شد.

اسکارلت ویچ قدرت های جادویی جالبی دارد، قدرت هایی که به او امکان دورجُنبی (به حرکت درآوردن اشیا)، دستکاری ذهن و حتی تغییر واقعیت را می دهد، که در سریال لایو-اکشن WandaVision قرار است کاوش عمیق تری در این آخری صورت بگیرد. با توجه به قدرت های شگفت انگیزی که دارد، طرفداران MCU مدتهاست که خواستار اتحاد او با دکتر استرنج (Benedict Cumberbatch) هستند؛ حال، این اتفاق قرار است در Doctor Strange 2 واقعا رخ دهد.

همچنین بخوانید | عنوان و تاریخ شروع اکران فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول؛

مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بطور رسمی تایید کرد که جادوگر سرخ قرار است در فیلم Doctor Strange: The Multiverse of Madness حضوری مهم داشته باشد، ولی هنوز بطور دقیق مشخص نشده که او دقیقا چه نقشی در داستان فیلم خواهد داشت. ولی، تایید شده که نقش او در ادامه Doctor Strange بطور مستقیم با خط داستانی سریال WandaVision ارتبط دارد — که با توجه به اینکه فیلم و سریال یاد شده هر دو جزو فاز چهارم MCU هستند، شنیدنش اصلا عجیب نیست.

جادوگر سرخ

با توجه به اینکه دیزنی سریال WandaVision را به او داده، ما تصور می کردیم که دیگر قرار نیست حادوگر سرخ را در سینما ببینیم، ولی Doctor Strange 2 قرار است او را دوباره به سینما بازگردد، و البته این بار بـا نقشی مهم تر. نقش این شخصیت در فیلم های قبلی اش همیشه فرعی بوده، اما حالا مارول می تواند او را برای نقش های مهم تر آماده کند. البته بدون شک دکتر استرنج شخصیت شماره یک فیلم انفرادی بعدی اش است، بندیکت وانگ هم برای بازی در نقش وانگ بازخواهد گشت؛ پس واندا می تواند دومین شخصیت مهم فیلم باشد.

همچنین بخوانید | مارول فیلم Captain Marvel 2 را بطور رسمی تایید کرد؛

طبق اعلام مارول، سریال WandaVision قرار است در بهار ۲۰۲۱ توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود، فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness هم در تاریخ هفتم مِی ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) پا به گیشه خواهد گذاشت، پس زمان انتشار هر دو به هم نزدیک است، احتمالا حوادث Doctor Strange 2 بطور مستقیم در ادامه وقایع سریال جادوگر سرخ اتفاق می افتد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.