فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark صاحب یک پوستر جدید شد؛ لکه سرخ!

پوستر جدید فیلم سینمایی Scary Stories to Tell in the Dark (داستان های خوفناک برای گفتن در تاریکی) به روش خودش تایید می کند که حکایت مشهور این سری داستان های کوتاه ترسناک، به نام “لکه سرخ” یکی از داستان هایی است که فیلم بر پایه آنها ساخته شده. Scary Stories to Tell in the Dark در اصل نام یک مجموعه داستان به قلم زنده یاد اِلوین شوارتز است که طی دهه ۸۰ تا ۹۰ میلادی به چاپ رسید و خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت. حال آقای گی‌یرمو دل تورو (فیلم شکل آب) قصد دارد داستان های نوشته شده توسط شوارتز را بصورت فیلم برای نسل جدید بچه ها بازگـو کند.

تا این لحظه، CBS Films و Lionsgate برای تبلیغ فیلم جدیدشان بر روی منبعی که بر پایه آن ساخته شده مانور می دادند، که البته هنوز هم این چنین است؛ تیزر پوستر رسمی Scary Stories to Tell in the Dark که مدتی قبل منتشر شده بود [دومین پوستر این پست] اشاره هایی واضح داشت به داستان هارولد مترسک (Harold the scarecrow)، در حالی که تبلیغ تلویزیونی Sowper Bowl نوید داستان هایی مثل “اشک بزرگه” و “لکه سرخ” را داده بود. حال پوستر رسمی تازه نیز باری دیگر به داستان “لکه سرخ” اشاره کرده است.

همچنین بخوانید | هر چیزی که در مورد فیلم ترسناک US می دانیم؛ اثر جدید جوردن پیل

اگر با داستان های مجموعه Scary Stories to Tell in the Dark آشنا نیستید، بد نیست اشاره کنیم که “لکه سرخ” روایتگر داستان یک دختر جوان است که یک روز از خواب بیدار می شود و یک لکه عجیب را بر روی صورت خودش می بیند، که به نظر می رسد وقتی خواب بوده توسط یک عنکبوت گزیده شده است. البته همانطور که پوستر جدید فیلم Scary Stories تایید می کند، پشت “لکه سرخ” داستانی بسیار ترسناک تر وجود دارد. یک نگاه بیاندازید تا شاید کمی بترسید:

لکه سرخ

هارولد مترسک

فیلم سینمایی Scary Stories to Tell in the Dark توسط André Øvredal (کالبدشکافی جین دو، Trollhunter) بر پایه فیلم‌نامه‌ای نوشته جان اوگست (عروس مرده، چارلی و کارخانه شکلات‌سازی)، گی‌یرمو دل تورو (Hellboy)، و مارکوس دانستن (اره ۷) کارگردانی شده است. از بازیگران این فیلم می توانیم به زویی مرگریت کالتی (حیوانات وحشی)، مایکل گارزا، آستین زاجور (مبارزه با مشت)، دین نوریس (سریال زیر گنبد)، گیل بیلاز (رستگاری در شاوشنک)، لورین توسان (نارنجی مد جدید است)، ناتالی گنزورن، و کسلین پالارد اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | ظاهرا فیلم ترسناک Happy Death Day 3 ساخته نخواهد شد؛

فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark قرار است از تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۸ مرداد ۹۸) پا به سینماهای ایالات متحده بگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.