صحنه پس از تیتراژ Deadpool 2 نوید بازگشت ولورین را می دهد!!

خطر اسپویلر: این گزارش حوادث پایانی قسمت دوم Deadpool را فاش می کند…!!

هیو جکمن قبل از شروع اکران فیلم سینمایی Logan به وضوح اعلام کرد که دیگر کاری با ولورین (Wolverine) ندارد و دوباره در نقش این شخصیت ظاهر نخواهد شد، اما یک نسخه جایگزین از صحنه پس از تیتراژ Deadpool 2 طی پنل کامیک-کان کمپانی فاکس به نمایش درآمد که شاید نشانه ای برای احتمال بازگشت ولورین در آینده باشد.

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی فاکس قرن بیستم سه صحنه جدید از این فیلم را به نمایش گذاشته که قرار است در نسخه Super Duper Cut قسمت دوم Deadpool با ۱۵ دقیقه محتوای اضافی قابل مشاهده باشد. طی پنل کامیک-کان یک نسخه بروز شده از صحنه پس از تیتراژ حماسی این فیلم به نمایش درآمد که از نسخه سینمایی حذف شده بود — مثلا صحنه پاک شده بچه هیتلر. هرچند، این تنها صحنه اضافه شده نبود. یکی از صحنات مربوط به فیلم X-Men Origins: Wolverine می شود که طی آن ددپول در زمان سفر می کند و به کمک ولورین می رود، اما در نسخه ویژه جدید صحبت هایی رد و بدل می شود که می تواند نویدی برای حضور ولورین در فیلم سینمایی X-Force (نیروی ایکس) باشد.

همچنین بخوانید: قسمت سوم Deadpool شاید ساخته شود، اما فیلم X-Force آینده است!

در صحنه پس از تیتراژ اصلی Deadpool 2 ما دیدیم که ددپول با سفر به گذشته و دخالت در وقایع تلاش کرد تا خط زمانی را تغییر دهد. او در این صحنه به لحظه مبارزه بین ولورین و Weapon XI که در فیلم سینمایی X-Men Origins: Wolverine آن را دیدیم رفت، و بعد از کشتن نسخه مسخره ددپول، به ولورین گفت که وی را دوست دارد و چند بار دیگر هم به Weapon XI شلیک کرد.

Deadpool 2

در نسخه بروز شدهِ این صحنه پس از تیتراژ جالب و تماشایی ددپول حرف های بیشتری به ولورین می زند. در این صحبت ها او به ولورین می گوید که در آینده ظاهر شود تا بتواند وی را استخدام کند، احتمالا برای تیم X-Force. بعد از آن ددپول یک بار بیشتر از صحنه اصلی به Weapon XI شلیک می کند — با این حساب می توانیم انتظار تغییر خط زمانی را داشته باشیم که در واقع می تواند حتی سرنوشت شخصیت ولورین را هم عوض کند، ددپول با ماشین زمان خودش می تواند جلوی مرگ بهترین قهرمان فرانچایز مردان ایکس را بگیرد.

همچنین بخوانید: ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ با شخصیت دومینو برای X-Force ﺑﺎﺯ ﻣﯽﮔﺮﺩﺩ!

فیلم سینمایی Deadpool 2 توسط دیوید لیچ کارگردانی شده و از ستارگان آن می توانیم به رایان رینولدز در نقش وید ویلسون معروف به ددپول، مورنا باکرین در نقش ونسا کارلیسل، تی جی میلر در نقش ویزل، لزلی اوگامس در نقش بلایند آل، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک تین‌ایج ورهد، استفان کاپیچیچ صداپیشه شخصیت کلوسوس، زازی بیتس در نقش نینا ثورمن معروف به دومینو و جاش برولین در نقش ناتان سامرز معروف به کابل اشاره کنیم.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.