تریلر و پوستر جدید The Secret Life of Pets 2: اسنوبال یک ابرقهرمان است!

انیمیشن به شدت مورد انتظار The Secret Life of Pets 2 (زندگی مخفی حیوانات خانگی) صاحب یک پوستر و تریلر جدید شد که هر دو بر روی اسنوبال تمرکز دارند. کمپانی Illumination اکنون مدتی است که تبلیغات برای این انیمیشن را آغاز کرده است، قسمت دوم یکی از موفق ترین عناوین سال ۲۰۱۶ میلادی که منتظران زیادی در سراسر جهان دارد. تاکنون چند تیزر و پوستر از The Secret Life of Pets 2 منتشر شده که بواسطه آن ها نگاهی به شخصیت های اصلی فیلم داشته ایم، حالا نوبت به اسنوبال رسیده است.

بدون شک اسنوبال (با صدای Kevin Hart) جزو شخصیت های خیلی خیلی جالب و درخشان قسمت نخست Secret Life of Pets بود، یک خرگوش سفید و بانمک که بعد از جدا شدن از صاحب اصلی خودش کمی آشفته می شود – و واکنش بدی از خودش نشان می دهد. البته اسنوبال در پایان فیلم با یک صاحب جدید آشنا شد و به نظر می رسیـد که قرار است اوضاع خوبی داشته باشد. حال ما در فیلم Secret Life of Pets 2 باری دیگر این خرگوش بازیگوش را دنبال خواهیم کرد و در یک ماجراجویی تازه با او همراه شویم.

شما نیز اکنون می توانید تازه ترین تریلر Secret Life of Pets 2 را تماشا کنید، در ادامه هم یک پوستر جالب از اسنوبال را مشاهده خواهید کرد. این تریلر و به دنبال آن پوستر، نوید یک انیمیشن جالب و تماشایی را به مـا می دهنـد که به شدت در انتظار شروع اکران آن هستیم.

همچنین بخوانید | تریلر انیمیشن The Secret Life of Pets 2: بازگشت حیوانات خانگی!


The Secret Life of Pets 2

انیمیشن The Secret Life of Pets 2 توسط ﮐﺮﯾﺲ ﺭﻧﺎﺩ (The Grinch و Despicable Me) کارگردانی شده و از صداپیشه های آن می توانیم به ﭘﺘﻦ ﺍﺳﻮﺍﻟﺖ در نقش مکس، ﺍﺭﯾﮏ ﺍﺳﺘﻮﻥ ﺍﺳﺘﺮﯾﺖ در نقش دوک، ﮐﻮﯾﻦ ﻫﺎﺭﺕ (ﺟﻮﻣﺎﻧﺠﯽ: ﺑﻪ ﺟﻨﮕﻞ ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪﯾﺪ) در نقش اسنوبال، ﻟﯿﮏ ﺑﻞ در نـقش کلوئی، دانا ﮐﺎﺭﻭﯼ در نقش پاپس، ﺁﻟﺒﺮﺕ ﺑﺮﻭﮐﺲ، ﻫﺎﻧﯿﺒﺎﻝ ﺑﻮﺭﺱ در نقش بادی، ﺑﺎﺑﯽ ﻣﻮﯾﻨﯿﻬﺎﻥ در نقش مل و … اشاره کنیم — بیشتر صداپیشه های The Secret Life of Pets برای قسمت دوم بازگشته اند. ﺗﯿﻔﺎﻧﯽ ﻫﺪﯾﺶ (The LEGO Movie 2: The Second Part) در نقش سونیا و ﻫﺮﯾﺴﻮﻥ ﻓﻮﺭﺩ (جنگ ستارگان) هم از تازه واردهای فرانچایز هستند.

ما می توانیم انتظار داشته باشیم که The Secret Life of Pets 2 جزو پرفروش ترین فیلم های سال آینده میلادی باشد؛ چرا که قسمت اول با بودجه ۷۰ میلیون دلاری ساخته شد اما گیشه را با مجموع فروش بین المللی ۸۷۵٫۴ میلیون دلاری ترک کرد؛ بد نیست بدانید که این انیمیشن محصولی از کمپانی Illumination است که برای تولید انیمیشن های دیدنی خودش شهرت فراوانی دارد؛ از انیمیشن هایی مثل Despicable Me (ﻣﻦ ﻧﻔﺮﺕﺍﻧﮕﯿﺰ)، Minions (ﻣﯿﻨﯿﻮﻥﻫﺎ) گرفته Sing که همه موفق و پرفروش بوده اند.

این فیلم از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ خرداد ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.