تریلر انیمیشن The Secret Life of Pets 2: بازگشت حیوانات خانگی!

مکس، دوک، اسنوبال و بقیه حیوانات خانگی در تریلر رسمی انیمیشن سینمایی The Secret Life of Pets 2 (زندگی مخفی حیوانات خانگی) برای یک ماجراجویی تازه بازگشته اند. اولین قسمت از این انیمیشن سال ۲۰۱۶ روی پرده رفت و تبدیل به یک عنوان موفق شد، قسمت دوم در اصل قرار بود امسال پا به گیشه بگذارد اما تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که The Secret Life of Pets 2 جزو پرفروش ترین فیلم های سال آینده میلادی باشد؛ چرا که قسمت اول با بودجه ۷۰ میلیون دلاری ساخته شد اما گیشه را با مجموع فروش بین المللی ۸۷۵٫۴ میلیون دلاری ترک کرد!

از صداپیشه های The Secret Life of Pets می توانیم به ﭘﺘﻦ ﺍﺳﻮﺍﻟﺖ در نقش مکس، ﺍﺭﯾﮏ ﺍﺳﺘﻮﻥ ﺍﺳﺘﺮﯾﺖ در نقش دوک، ﮐﻮﯾﻦ ﻫﺎﺭﺕ (ﺟﻮﻣﺎﻧﺠﯽ: ﺑﻪ ﺟﻨﮕﻞ ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪﯾﺪ) در نقش اسنوفال، ﻟﯿﮏ ﺑﻞ در تقش کلوئی، دانا ﮐﺎﺭﻭﯼ، ﺁﻟﺒﺮﺕ ﺑﺮﻭﮐﺲ، ﻫﺎﻧﯿﺒﺎﻝ ﺑﻮﺭﺱ، ﺑﺎﺑﯽ ﻣﻮﯾﻨﯿﻬﺎﻥ و … اشاره کنیم — بیشتر صداپیشه های The Secret Life of Pets برای قسمت دوم بازگشته اند. ﺗﯿﻔﺎﻧﯽ ﻫﺪﯾﺶ (The LEGO Movie 2: The Second Part) و ﻫﺮﯾﺴﻮﻥ ﻓﻮﺭﺩ (جنگ ستارگان) هم تازه واردهای فرانچایز هستند.

همچنین بخوانید| انیمیشن های Shrek و Puss In Boots بازسازی می شوند

از آنجا که در روزهای پایانی سال ۲۰۱۸ هستیم و مدت زمان چندان زیادی هم — کمتر از یک سال — تا روز شروع اکران The Secret Life of Pets 2 باقی نمانده، شاهد انتشار یک تریلر جدید از این فیلم به شدت مورد انتظار هستیم. بزودی پوستر و تصاویر جدیدی از این انیمیشن به دست شما خواهد رسید:


بد نیست بدانید انیمیشن محصولی از کمپانی Illumination است که برای تولید انیمیشن های دیدنی خودش شهرت فراوانی دارد؛ انیمیشن هایی مثل Despicable Me (ﻣﻦ ﻧﻔﺮﺕﺍﻧﮕﯿﺰ)، Minions (ﻣﯿﻨﯿﻮﻥﻫﺎ) و Sing. قسمت سوم Despicable Me که امسال وارد لیست میلیاردی های باکس آفیس شد، قسمت دوم Minions قرار است در ماه جولای ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد، Sing 2 هم دسامبر ۲۰۲۰ روی پرده خواهد رفت.

همچنین بخوانید| انیمیشن How to Train Your Dragon 3 یک هفته زودتر پا به گیشه می گذارد!

انیمیشن سینمایی The Secret Life of Pets 2 از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ خرداد ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.