سریال پرطرفدار Shadowhunters لغو شد؛ فصل چهارم ساخته نمیﺷﻮﺩ! [بروز شد]

با وجود تعداد زیاد طرفداران، و استقبال گرمی که از ابتدا با آن روبرو شد، شبکه Freeform تصمیم گرفته است که به پخش سریال پرطرفدار و تماشایی Shadowhunters ادامه ندهد؛ پس این هم خبر ناراحت کننده امروز ما برای شماست، این سریال بعد از سه فصل لغو شده و خبری از فصل چهارم آن هم نخواهد بود. در یک اطلاعیه که توسط Freeform منتشر شده، لغو سریال Shadowhunters یک “تصمیم سخت” عنوان شده است.

اکنون نیمی از فصل سوم این سریال روی آنتن رفته و زمانی که بازگردد، ۱۲ اپیزود باقی مانده آن پخش می شود و سپس برای همیشه با طرفداران خداحافظی می کند. اپیزود یازدهم از فصل سوم Shadowhunters قرار است در یکی از روزهای [احتمالا نخست] سال ۲۰۱۹ روی آنتن شبکه Freeform برود، بنابراین اگر از طرفداران این سریال هستید، خودتان را برای آخرین ماجراجویی آماده کنید. این شبکه، اپیزودهای پایانی سریال را شکار نهایی، با یک اپیزود فینال دو ساعته توصیف کرده است.

باید اشاره کنیم که میانگین تعداد بینندگان هر اپیزود از فصل سوم این سریال، ۴۰۰,۰۰۰ نفر بوده، که باعث شد مجموعه تلویزیونی Shadowhunters در جایگاه پنجم میان تمام برنامه های شبکه Freeform قرار بگیرد. این سریال در ماه مارس سال ۲۰۱۵ توسط ABC Family سفارش داده شد و اولین اپیزود آن هم در ماه ژانویه ۲۰۱۶ پخش گردید. Shadowhunters بر پایه سری رمان های ﺍﺷﯿﺎﯼ ﻓﺎﻧﯽ (Mortal Instruments) اثر ﮐﺎﺳﺎﻧﺪﺭﺍ ﮐﻠﺮ ساخته شده است. این سریال در واقع دومین اقتباس لایو-اکشن از این مجموعه کتاب است، چون فیلم The Mortal Instruments: City of Bones (ﺁﻻﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ: ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎ) محصول ۲۰۱۳ هم بر پایه همین رمان ساخته شده بود.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک Suspiria در کنار یک پوستر جدید منتشر شد

فصل چهارم Shadowhunters

داستان سریال از این قرار است که؛ ﮐﻼﺭﯼ ﻓﺮﯾﭽﺎﻟﺪ (Katherine McNamara)، یک دختر ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﺍﻫﻞ ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ، ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﺗﻮﻟﺪ ﻫﺠﺪﻩ ﺳﺎﻟﮕﯽﺍﺵ ﻭ ﺩﺭ ﭘﯽ ﮔﻢ ﺷﺪﻥ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﻭﺍﺭﺩ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﺎﯾﻪ ﻫﺎ ﻣﯽﺷﻮﺩ. ﺍﻭ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯽگردد ﮐﻪ ﯾﮏ ﺷﮑﺎﺭﭼﯽ ﺳﺎﯾﻪ‏ (ﻧﯿﻤﯽ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻭ ﻧﯿﻤﯽ ﻓﺮﺷﺘﻪ‏) ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﺗﺤﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡﻫﺎ، ﺳﯿﻠﯽﻫﺎ، ﮔﺮﮔﯿﻨﻪﻫﺎ، ﻭ ﻭﺭﻻﮎﻫﺎ، ﻭ ﺗﺤﺖ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﮐﻠﯿﻮ، ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺣﻔﺎﻇﺖ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﺩ. ﺍﻭ در مسیر جستجو برای یافتن مادرش، از اشخاصی مثل ﺳﺎﯾﻤﻦ ﻟﻮﯾﯿﺲ‏ (Alberto Rosende) ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺩﻭﺳﺘﺶ، ﺟﯿﺲ ﻫﺮﻭﻧﺪﯾﻞ (Dominic Sherwood)، الکس ﻻﯾﺖﻭﻭﺩ ‏(Matthew Daddario)، ﻭ ﺍﯾﺰﺍﺑﻞ ﻻﯾﺖﻭﻭﺩ ‏(Emeraude Toubia) ﺳﻪﺗﺎ ﺍﺯ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻣﺒﺎﺭﺯﺍﻥ ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎﻥ ﺳﺎﯾﻪ، ﻟﻮﮎ ﮔﺮﻭﻭِﯼ‏(Isaiah Mustafa) ﺭﯾﯿﺲ ﮔﻠﻪ ﮔﺮﮔﯿﻨﻪﻫﺎﯼ ﺷﻬﺮ ﻭ ﻋﻀﻮ ﭘﻠﯿﺲ ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ، ﻭ ﻣﮕﻨﺲ ﺑﯿﻦ‏ (Harry Shum Jr) ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪﺗﺮﯾﻦ ﻭﺭﻻﮎ ﺑﺮﻭﮐﻠﯿﻦ کمک می گیرد.

منبع: Freeform

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

6 نظرات
 1. Zeinab می گوید

  خیلی قسمت اخر غیر منتظره تموم شد.

 2. هلن می گوید

  من این سریالو خیلی دوس دارم نباید به همین زودی تموم شههههه

  1. Nahal می گوید

   اره منم دوسش دارم نباید تمام شه

 3. Nahal می گوید

  وااای نه فصل چهارش روهم بسازن دیگ

 4. Parinaz می گوید

  الان چند روزی از ۱۴ آگوست گذشته ولی تو هیچ سایتی نه یوتیوب نه سایت خود شبکه ی فری فرم خبری از قسمت ۱۱ نشده
  چرا؟

 5. لیلاپیغامی می گوید

  وای چقدر دیر منتشر میشه گفته بود اخه مرداد ماه میاد اونم لغو شد دیگه فکر نمیکردم اینقدر طولش بدن تا پخشش کنن ، حیف میشه اگه تو فصل سه تمومش کنن باید مثه فیلمای ایرانی سریع سر و تهشو هم بیارن کاش مثل خاطرات خوش آشام ادامه بدن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.