تاریخ شروع پخش نیمه دوم فصل 3 سریال Shadowhunters اعلام شد

اگر از طرفداران مجموعه تلویزیونی Shadowhunters: The Mortal Instruments هستید، خودتان را برای خداحافظی آمـاده کنید، چون تا قبل از پایان نیمه اول ۲۰۱۹ ما شاهد به اتمام رسیدن پخش ایـن سریال خواهیم بود. در میانه های خرداد ماه سال جاری بود که شنیدیم شبکه Freeform سریال محبوب Shadowhunters را لغـو کرده است؛ این مجموعه تلویزیونی فانتزی-رمانتیک با وجود اینکه تعداد زیادی طرفدار در سراسر جهان دارد، برای تولید فصل جدید از سوی شبکه سفارش نگرفت و موجب ناراحتی مخاطبین خودش شد. البته نباید از Freeform ناراحت شوید، چون هر آغازی یک پایان دارد و فصل ۳ سریال Shadowhunters یک پایان است؛

اگر به یاد داشته باشید اوایل سال ۲۰۱۶ بود که نخستین اپیزود از فصل اول Shadowhunters روی آنتن شبکه Freeform رفت و همانطور که انتظار داشتیم مورد استقبال گرم طرفداران قرار گرفت. موفقیت های فصل اول شرایط را فراهم کرد تا پخش فصل ۲ با افزایش تعداد اپیزودها از ژانویه سال بعد، یعنی ۲۰۱۷ آغاز شود. اولین اپیزود از فصل ۳ سریال Shadowhunters هم در ماه مارس ۲۰۱۸ روی آنتن رفت، دهمین اپیزود از فصل جدید ماه مِی گذشته پخش شد و ۱۲ اپیزود منتشر نشده همچنان بلاتکیف باقی ماندند. اما حالا وضعیت مشخص شده و به لطف Freeform می دانیم از چه روزی موفق به تماشای فصل جدید خواهیم شد.

همچنین بخوانید| تاریخ شروع پخش فصل دوم Runaways اعلام شد

شبکه Freeform مدتی قبل اعلام کرده بود که پخش فصل ۳ سریال Shadowhunters در تاریخ ۱۴ آگوست از سر گرفته می شود (مصادف با سه شنبه ۲۳ مرداد ماه)، اما بعد از مدتی بدون اعلام علت دقیق، این تاریخ را حذف کرد و فصل ۳B بدون تکلیف باقی ماند. سپس اعلام شد که شبکه قصد دارد فصل ۳B را در سال ۲۰۱۹ روی آنتن ببرد، اما تاریخ دقیق تری اعلام نشد، تا اینکه حالا متوجه شدیم پخش قرار است از ۲۵ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با دوشنبه ۶ اسفند ۹۷) آغاز شود.

Shadowhunters

این سریال تماشایی بر پایه یک سری کتاب پرفروش به نام ﺍﺷﯿﺎﯼ ﻓﺎﻧﯽ (Mortal Instruments) نوشته کاساندرا کلر ساخته شده است که داستان کلری فلر را دنبال می کند، او در روز تولد هجده سالگی خودش متوجه می شود کسی نیست که تمام این سال ها فکر می کرده، در واقع کلری می فهمد ﯾﮏ ﺷﮑﺎﺭﭼﯽ ﺳﺎﯾﻪ‏ (ﻧﯿﻤﯽ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻭ ﻧﯿﻤﯽ ﻓﺮﺷﺘﻪ‏) ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﺗﺤﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡﻫﺎ، ﺳﯿﻠﯽﻫﺎ، ﮔﺮﮔﯿﻨﻪﻫﺎ، ﻭ ﻭﺭﻻﮎﻫﺎ، ﻭ ﺗﺤﺖ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﮐﻠﯿﻮ، ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺣﻔﺎﻇﺖ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﺩ. در سال ۲۰۱۳ فیلمی تحت عنوان The Mortal Instruments: City of Bones (آلات مرگبار: شهر استخوان‌ها) ساخته شد، در این فیلم خانم لی‌لی کالینز شخصیت کلری را به تصویر کشیده بود. City of Bones با بودجه ۶۰ میلیون دلاری ساخته اما در گیشه بین المللی کلا ۹۵ میلیون دلار فروخت.

همچنین بخوانید| ویژن ممکن است در سریال Scarlet Witch (جادوگر سرخ) دیزنی حضور داشته باشد

در نهایت، اگر از طرفداران این سریال تماشایی هستید، خودتان را برای آخرین ماجراجویی آماده کنید. شبکه Freeform، اپیزودهای پایانی سریال را شکار نهایی، با یک اپیزود فینال دو ساعته توصیف کرده است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. farnaz می گوید

    یعنی فصل ۳b هم پخش نشد؟

    1. آرش اسکندری می گوید

      چند هفته ای هست که پخش شروع شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.