نیمه دوم فصل 3 سریال Shadowhunters سال 2019 منتشر می شود

اواسط خرداد ماه سال جاری بود که شبکه Freeform خبر لغو سریال محبوب Shadowhunters را فاش کرد؛ این مجموعه تلویزیونی فانتزی-رمانتیک با وجود اینکه تعداد زیادی طرفدار دارد و از همان ابتدا مورد استقبال گرمی مخاطبین قرار گرفت، برای تولید فصل جدید از سوی شبکه سفارش نگرفت. Freeform این تصمیم “سخت” عنوان شده را گرفت و احتمالا باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران سریال Shadowhunters گشت، حداقل در ایران خیلی ها با شنیدن این خبر ناخوش حال شدند!

در ژانویه سال ۲۰۱۶ بود که اولین اپیزود از فصل نخست سریال Shadowhunters روی آنتن شبکه Freeform رفت و خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت. نظرات مثبتی که اولین فصل در پی داشت شرایط را فراهم کرد تا پخش فصل دوم با افزایش ۷ اپیزودی از ژانویه ۲۰۱۷ آغاز شود. اولین اپیزود از فصل سوم هم در ماه مارس ۲۰۱۸ روی آنتن رفت، دهمین اپیزود از فصل جدید ماه مِی پخش شد و ۱۲ اپیزود منتشر نشده باقی ماند. زمانی که شنیدیم Freeform قصد تولید فصل ۴ را ندارد، اعلام شد یازدهمین اپیزود از فصل ۳ قرار است در تاریخ ۱۴ آگوست (مصادف با سه شنبه ۲۳ مرداد ماه) پخش شود، ولی این اتفاق نیافتد!!

همچنین بخوانید: سریال Castle Rock (کسل راک) برای فصل دوم تمدید شـد

اما علت ماجرا چیست؟ واقعیت این است که خود Freeform اعلام کرده بود پخش فصل سوم سریال Shadowhunters در تاریخ ۱۴ آگوست از سر گرفته می شود، اما بعد از مدتی بدون اعلام علت دقیق، این تاریخ را حذف کرد و فصل ۳B بدون تکلیف باقی ماند. امروز به دنبال کامنت یکی از طرفداران سریال، جستجویی انجام دادیم و متوجه شدیم که Freeform قصد دارد فصل ۳B را در سال ۲۰۱۹ روی آنتن ببرد، اما تاریخ دقیق تری “در حال حاضر” اعلام نشده است.

سریال Shadowhunters

این سریال تماشایی بر پایه یک سری از کتاب های پرفروش به نام The Mortal Instruments نوشته کاساندرا کلر ساخته شده است که داستان کلری فلر را دنبال می کند، او در روز تولد هجده سالگی خودش متوجه می شود کسی نیست که تمام این سال ها فکر می کرده است، در واقع کلری می فهمد ﮐﻪ ﯾﮏ ﺷﮑﺎﺭﭼﯽ ﺳﺎﯾﻪ‏ (ﻧﯿﻤﯽ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻭ ﻧﯿﻤﯽ ﻓﺮﺷﺘﻪ‏) ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﺗﺤﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡﻫﺎ، ﺳﯿﻠﯽﻫﺎ، ﮔﺮﮔﯿﻨﻪﻫﺎ، ﻭ ﻭﺭﻻﮎﻫﺎ، ﻭ ﺗﺤﺖ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﮐﻠﯿﻮ، ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺣﻔﺎﻇﺖ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﺩ، حـال او باید به شکارچیان سایه، جیس، ایزابل و الک اعتماد کند تا با بهترین دوستش سایمون در میان دنیای تاریکشان عبور کنند… [البته ﺷﮑﺎﺭچیان ﺳﺎﯾﻪ‏ داستان پیچیده تری دارد و این فقط یک چکیده است.]

همچنین بخوانید: روبی رز بعنوان بت‌ومن Arrowverse انتخاب شد!!

تا این نقطه نیمی از فصل سوم سریال Shadowhunters روی آنتن رفته و زمانی که بازگردد، ۱۲ اپیزود باقی مانده آن پخش می شود و سپس برای همیشه با طرفداران خداحافظی می کند. اپیزود یازدهم از فصل سوم قرار است سال آینده میلادی پخش شود، بطور دقیق اعلام نشده اما انتظار داریم که این اتفاق طی سه ماه نخست ۲۰۱۹ رخ دهـد. در هر صورت اگر از طرفداران این سریال تماشایی هستید، خودتان را برای آخرین ماجراجویی آماده کنید. شبکه Freeform، اپیزودهای پایانی سریال را شکار نهایی، با یک اپیزود فینال دو ساعته توصیف کرده است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. مهشید می گوید

    سلامر روز ۲۵ feb نیمه دومم فصل ۳ میاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.