فصل نهم Shameless: کامرون مانهن هم سریال را ترک می کند!

کامرون مانهن، که شخصیت ایان گلگر را در Shameless به تصویر می کشد، اعلام کرد بعد از اپیزود ششمِ فصل نهم سریال را ترک می کند. این سریال که روی آنتن Showtime می رود، در اصل اقتباسی است از سریالی کمدی-درام به همین نام محصول کشور انگلیس. حال ۹ سال از زمانی که Shameless شروع بکار کرد می گذرد، و بزودی باید شاهد ایجاد تغییراتی بزرگ در آن باشیم. چون، مانهن تنها بازیگری نیست که قصد خروج از این سریال را دارد: مدتی قبل امی رسوم هم اعلام کرد که در پایان فصل برای همیشه از سریال خارج می شود.

مانهن در پشت صحنه سریال Shameless بزرگ شد، او زمانی که فصل اول روی آنتن می رفت تنها یک جوان ۱۸ ساله بود و در نقش یکی از بچه های نوجوان خانواده گلگر ظاهر شد. Shameless قطعا سریالی نیست که مانهن را به شهرت رساند، اما یک کار خیلی قوی در کارنامه هنری او محسوب می شود. بسیاری از مردم مانهن را برای حضور در این سریال تماشایی می شناسند، ولی عمده شهرت وی بخاطر نقش جالبی که در Gotham ایفا کرده پدید آمد.

همچنین بخوانید | امی رسوم سریال Shameless را بعد از فصل نهم ترک می کند

آقای مانهن خبر خروج خودش را در اینستاگرام اعلام کرد، با انتشار یک پُست حاوی تصاویری از همبازی های وی در سریال؛ او در این پست اظهار داشت که ده سال از عمرش را صرف این سریال کرده است، زمانی که اپیزود اول را ضبط می کردند یک نوجوان ۱۵ ساله بود و از جهت های مختلف در همین سریال بزرگ شد. البته مانهن از این اتفاق خوشحال است و به آن افتخار می کند، و البته سپاسگذار است. قسمت جالب صحبت های او جایی بود که گفت برای چیزهای خوب هم یک پایان وجود دارد؛ حال اپیزود بعدی Shameless پایانی برای اوست. البته مانهن یک سال است که از این قضیه خبردار شده، اما آن را مثل یک راز نگه داشت تا موجب غافلگیری طرفداران شود. اما، آخرین جمله او کمی شک در ذهن ما ایجاد کرد: ما دوباره با هم ملاقات خواهیم کرد؟

Shameless

بدون شک Shameless از سریال های خیلی خوب این روزهای تلویزیون است که احتمالا حکم یک نمایش طنز را برای آمریکایی ها دارد. سازندگان این سریال به کمک شخصیت های خودشان کاوش های فراوانی در مشکلات مختلف کشور خودشان دارند. Shameless به وضوح نشان می دهد که فقر و فساد تبدیل به بخش جدایی ناپذیر زندگی مردم مناطق فقیرنشین آمریکا شده است. البته تماشای Shameless را هیچوقت به کسی پیشنهاد نمی کنیم، ولی اگر برای تماشای آن وقت گذاشتید بدانید که یکی از بهترین سریال های عمر خودتان را دیده اید!

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش تمام سریال های پاییز ۲۰۱۸

فصل پنجم سریال Gotham اوایل سال ۲۰۱۹ روی آنتن شبکه Fox می رود، این سریال ملاقات بعدی ما با کامرون مانهن خواهد بود. البته فصل پنجم یک پایان قطعی برای Gotham است، پس باید منتظر حضور مانهن در سریال های جدید باشیم!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. parsa می گوید

    aqa chera nisTn? :/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline