فیلم سینمایی The Predator (غارتگر) شین بلک صاحب یک خلاصه داستان رسمی شد

اگر از طرفداران Predator هستید، پس باید خوشحال باشید چون زمان زیادی تا شروع اکران این فیلم باقی نمانده و اکنون صاحب یک خلاصه داستان رسمی شده است؛ شین بلک کسی است که فرانچایز علمی-تخیلی/ترسناک کلاسیک غارتگر را دوباره به سینما آورده است. این فیلم، که قرار است در روزهای پایانی سال جاری میلادی پا به گیشه بگذارد، توسط شین بلک نوشته و کارگردانی شده است، و انتظار داریم که از بهترین فیلم های علمی-تخیلی امسال باشد.

جالب است بدانید که آقای بلک در نسخه اصلی Predator هم حضور داشت، بعد از آن و طی سه دهه گذشته تبدیل به یک نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور در هالیوود شد. ما او را بیشتر بعنوان یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪنویس می شناسیم، بلک بخاطر نگارش Lethal Weapon (اسلحه مرگبار) و همکاری در نوشتن The Monster Squad (جوخه هیولا) شهرت را کسب کرد. او اولین بار در فیلم Kiss Kiss Bang Bang بعنوان کارگردان پشت دوربین نشست، اخیرا نیز در نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Iron Man 3 (مرد آهنی) دخالت داشته و آن را برای مارول استودیوز کارگردانی کرد، حالا هم منتظر فیلم جدید او غارتگر هستیم.

در روزهای پایانی تابستان امسال، فیلم جدید The Predator پا به گیشه می گذارد، و نژاد بیگانه مشهور این فرانچایز باری دیگر به زمین باز میگردند. در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده است: “از فضای دوردست خارجِ زمین به خیابان های حومه یک شهر کوچک، شکار در بازسازی انفجاری سری غارتگر توسط شین بلک به خانه باز میگردد. حال، مرگبارترین شکارچیان جهان قدرتمندتر، باهوش تر و کشتنده تر از گذشته هستند، آنها خودشان را با استفاده از DNA دیگر گونه ها ارتقا داده اند. وقتی که یک پسر جوان تصادفا محرک بازگشت آنها به زمین می شود، تنها یک دسته از سربازان سابق و یک معلم علوم می توانند جلوی نابودی نژاد انسان را بگیرند.

همچنین بخوانید: شیک بلک یک تصویر جدید از Predator منتشر کرد، تریلر نزدیک است؟

نکته جالبی که از خلاصه داستان The Predator جدید برداشت می کنیم، این است که شین بلک در واقع یک ادامه برای فیلم های اصلی غارتگر ساخته، نه یک بازسازی کامل؛ دقیقا همانطور که انتظار می رفت و واقعا دوست داشتیم. این نگرانی در مورد نسخه بازسازی The Predator وجود داشت، آن هم این بود که شاهد یک ریبوت بدون هیچ ایده و نگاه تازه ای باشیم — مانند بسیاری از ریبوت های اخیر که شکست خوردند — اما حالا متوجه شدیم که جای نگرانی وجود ندارد، چون قرار است با یک فیلم کاملا متفاوت روبرو شویم. حال اگر فیلم جدید با موفقیت مواجه شود، شاید ادامه هایی هم برای آن ساخته شود و اصلا بعید نیست.

اکران فیلم سینمایی غارتگر از چهاردهم سپتامبر (Sep 14, 2018) آغاز می شود، مصادف با جمعه ۲۳ شهریور سال جاری.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.