فیلم Shang-Chi در سال 2021 اکران می شود؛ مارول تایید کرد

مارول بطور رسمی تاریخ شروع اکران فیلم سینمایی Shang-Chi (شانگ چی) را تایید کرد؛ سری کمیک های شانگ چی از سال ۱۹۷۳ به بعد شروع به منتشر شدن کردند، جیم استارلین و استیو اینگلهارت خالقین این ابرقهرمان زردپوست هستند، که خیلی مشهور و پرطرفدار است. از آنجا که ما تاکنون یک ابرقهرمان شرقی در دنیای سینمایی مارول نداشته ایم، وقتی که اعلام شد مارول قصد دارد واقعا Shang-Chi را بسازد، متوجه شدیم که فاز چهارم قرار است کاملا متفاوت نسبت به سه فاز قبلی باشد.

مارول خیلی تلاش کرد تا هیچ اطلاعاتی در رابطه با فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی اش به بیرون درز نکند، اما با این وجود از مدتها قبل گفته شده بود که مارول مشغول کار بر روی فیلم سینمایی Shang-Chi است. وقتی هم که دستین دنیل کرتون (Short Term 12) بعنوان کارگردان انتخاب شد، معلوم گشت که ساخته شدن فیلم Shang-Chi تبدیل به یک اتفاق قطعی شده است. در این میان بد نیست اشاره کنیم که دیوید کالاهام (یکی از نویسندگان Wonder Woman 1984) مشغول کار بر روی فیلمنامه این فیلم می باشد؛ حداقل تا جایی که ما اطلاع داریم.

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier پاییز ۲۰۲۰ منتشر می شود؛

همانطور که انتظار داشتیم، مارول استودیوز طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال برنامه های خودش برای فاز چهارم MCU را علنی کرد تا طرفداران هم بدانند که باید انتظار چه چیزهایی را بکشند؛ مارول بطور رسمی تایید کرد که فیلم سینمایی Shang-Chi: Legend of the Ten Rings (شانگ-چی: افسانه ده حلقه) قرار است در تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ مصادف با جمعه ۲۴ بهمن ۹۹ پا به گیشه بگذارد. با این حساب، Shang-Chi یکی از نخستین فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود، طبق شنیده ها هم تولید آن قرار است پاییز امسال آغاز شود.

فیلم شانگ چی

تاریخ اکران در فوریه به این معنی است که فیلم سینمایی Shang-Chi: Legend of the Ten Rings نزدیک به سال جدید چینی ها پا به گیشه پی گذارد، انتخاب چنین تاریخی برای فیلم انفرادی اولین ابرقهرمان آسیایی دنیای سینمایی مارول، یک عمل هوشمندانه از سوی استودیو است. سیمو لیو (سریال Taken) بعنوان بازیگر نقش شانگ-چی انتخاب شده و تونی لیانگ (در حال و هوتی عشق) هم کسی است که شخصیت شرور ماندارین را به تصویر خواهد کشید. باید اشاره کنیم که در کتاب های مصور، فو مانچو پدر شانگ چی است و کسی که باعث می شود او پا به مسیر مبارزه با جرم و جنایت بگذارد، اما برای نسخه سینمایی جای فو را با ماندارین عوض کرده اند.

همچنین بخوانید | بری لارسون (کاپیتان مارول) حداقل در ۵ فیلم مارولی دیگر حضور خواهد داشت؛

بد نیست اشاره کنیم که شخصیت ماندارین زادهٔ کشور چین، قبل از زمان انقلاب کمونیست‌ها است. پدرش یک چینی ثروتمند و مادرش یک اشراف‌زاده انگلیسی بود که هر دوی آن‌ها زمانی که او بسیار جوان بود، جانشان را از دست دادند. از مشخصه‌های شخصیتی او اختلال شخصیت خودشیفته است که چندین بار سعی در تسخیر و فتح جهان کرده ‌است، از طرفی نیز حس افتخار بالایی در اختیار دارد. ماندارین به عنوان یک دانشمند نابغه، و دارای مهارت ابرانسانی در هنرهای رزمی به تصویر کشیده می‌شود. ولی منبع اصلی قدرت او ده حلقه جادویی می‌باشد که از فناوری بیگانه یک کشتی فضایی سقوط کرده بدست آمـده است. هر یک از حلقه‌ها دارای قدرت‌های متفاوتی هستند و هر کدام بر روی انگشت خاصی دست می‌شوند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم Shang-Chi: Legend of the Ten Rings باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline