خلاصه داستان Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings فاش شد؛ و تاریخ شروع تولید

خلاصه داستان فیلم سینمایی Shang-Chi and the Ten Rings (شانگ چی و ده حلقه) منتشر شد، و در کنارش هم تاریخ شروع تولید آن تایید گشت (البته بطور غیررسمی)؛ این فیلم توسط دستین دنیل کرتون کارگردانی خواهد شد و سیمو لیو بعنوان ستاره اصلی آن انتخاب شده است، این فیلم یک قهرمان جدید را طی فاز چهارم وارد دنیای سینمایی مارول خواهد کرد. فیلم انفرادی Shang-Chi در سال ۲۰۲۱ پا به گیشه می گذارد و پروسه توسعه آن این روزها در حال طی شدن است.

ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از داستان فیلم سینمایی Shang-Chi and the Ten Rings نداریم چون مارول مثل همیشه خیلی رازدارانه عمل می کند، ولی طرفداران می دانند که ماندارین قرار است شخصیت شرور اصلی این فیلم باشد. تونی لیانگ (استاد بزرگ محصول ۲۰۱۳) بعنوان بازیگر نقش این شرور انتخاب شده است، آکوافینا هم یکی از بازیگران این فیلم است ولی نمی دانیم در چه نقشی بازی خواهد کرد. به جز این سه ستاره، هنوز نام هیچکدام از بازیگران فیلم Shang-Chi فاش نشده، ولی حالا می دانیم که فاز تولید این پروژه در چه تاریخی استارت خواهد خورد.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال مارولی WandaVision در ماه آبان آغاز می شود؛

یکی از کابران وبسایت Reddit با نام LordHyperBreath با انتشار یک تصویر فاش کرده که فیلم به شدت مورد انتظار Shang-Chi and the Ten Rings قرار است در ماه نوامبر پا به فاز تولید بگذارد، به همین واسطه خلاصه داستان فیلم هم فاش شده است. در این خلاصه داستان، شانگ چی بعنوان شخصی توصیف شده که دارای یک سری مهارت های بی نظیر در زمینه هنری های رزمی است، او این مهارت ها در چین و در مکانی یاد گرفتـه که از جهان بیرون کاملا جداست. طبق ادعای این کاربر، تولید فیلم قرار است در تاریخ یکم نوامبر سال جاری (مصادف با جمعه ۱۰ آبان ماه) آغاز شود.

فیلم Shang-Chi

در خلاصه داستان فیلم Shang-Chi آمده است که “در کتاب های مصور مارول، شانگ چی پسر یک جهانگرای چینی است که فرزند خودش را در اردوگاه چینی دور افتاده خودش بزرگ کرد و آموزش داد، مکانی که درهایش بر روی تمام جهانیان بسته بوده است. این پسر هنرهای رزمی آموخت و یک سری مهارت های بی نظیر یاد گرفت…” اگر تصور کنیم که این خلاصه واقعا به فیلم انفرادی شانگ چی تعلق دارد، پس مارول خیلی هم از خاستگاه کمیک بوکی او فاصله نگرفته است. البته مارول همیشه وقتی صحبت از داستان خاستگاه شخصیت ها باشد خیلی به کتاب های مصور وفادار است، پس داستان زندگی شانگ چی هم با یک سری تغییرات خیلی به داستان کمیکی اش نزدیک خواهد بود.

همچنین بخوانید | مارول ظاهر شخصیت های اصلی فیلم Eternals را نمایان کرد؛

ما انتظار داریم که طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری از فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings به دست ما برسد، از جمله نام دیگر بازیگران حاضر در فیلم. البته انتظار فاش شدن اطلاعات خیلی مهم را نداشته باشید چون مارول اجازه لو رفتن چیزی را نمی دهد، بدین معنی که تا قبل از شروع اکران در سال ۲۰۲۱ چیز خاصی دست ما را نخواهد گرفت!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline