فاز تولید فیلم Shazam! 2 چه زمانی قرار است آغاز شود؟

نتوانست مثل بقیه فیلم های دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) به فروش ۷۰۰ هشتصد میلیونی، یا یک میلیاردی دست پیدا کند، اما بیشتر از سه برابر بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری خودش فروخت و از نظر هنری حرف های زیادی برای گفتن داشت؛ Shazam (شزم) به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ ، و با بازی درخشان زکری لی‌وای در سال ۲۰۱۹ روی پرده رفت و مورد تحسین منتقدین قرار گرفت (امتیاز ۹۰ درصد را در وبسایت راتِن تومِیتوز دریافت کرد)، و با وجود اینکه خیلی خوب نفروخت تبدیل شد به یک موفقیت بزرگ برای وارنر بروس (WB) و دی‌سی. در نتیجه خیلی زود تایید شد که این فیلم کمدی-اکشن قرار است صاحب یک ادامه شود.

بدون شک Shazam متفاوت ترین فیلم ساخته شده در بستر DCEU است، این فیلم حال و هوایی شاد، سرگرم‌کننده و دوست‌ داشتنی دارد، با تماشای آن متوجه می شوید که هدف از ساختن آن فقط و فقط سرگرم کردن طرفداران DCEU بوده است. آقای سندبرگ با وجود اینکه برای فیلم های ترسناک خودش مشهور است، در Shazam از تاریکی فاصله گرفت و همه چیز را به سمت روشنایی برد؛ او یک ابرقهرمان قدرتمند را به ما معرفی کرد که پشت هیکل بزرگ و چهره خوش‌تیپ خودش یک نوجوان ماجراجو و سختی کشیده دارد، قهرمانی با لباسی چشم‌نواز، قدرت های جالب و لبی همیشه خندان. علاوه بر شزم، بقیه شخصیت های فیلم هم جالب و دوست‌ داشتنی بودند، و تمام این ویژگی های مثبت باعث شد تا ساختن یک ادامه برای Shazam تبدیل به اتفاقی شود که باید یک‌ روز رخ دهد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از Aquaman 2: فیلم‌برداری تا قبل از اواسط ۲۰۲۱ آغاز نمی شود

اگر به یاد داشته باشید اواسط فروردین ماه امسال بود که شنیدیم فیلم Shazam 2 صاحب نویسنده شده و سندبرگ هم به احتمال زیاد برای کارگردانی بازمیگردد، تایید شد که کمپانی Warner Bros (برادران وارنر) آقای Henry Gayden را برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ این اثر شدیدا مورد انتظار استخدام کرده است. مدتی بعد، زکری لی‌وای بازیگر نقش شزم گفت که انتظار دارد فاز تولید Shazam 2 اواسط ۲۰۲۰ آغاز شود (بهار یا اوایل تابستان)، اما تاریخ دقیقی را فاش نکرد و وارنر هم در این مورد چیزی نگفت. سپس مدتی چیزی در مورد این فیلم نشنیدیم، تا اینکه بطور رسمی تایید شد قرار است در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱) راهی گیشه شود — درست همان سالی که فیلم های The Flash و Aquaman 2 روی پرده می روند.

شزم ۲

حالا که Shazam 2 صاحب یک تاریخ اکران رسمی شده، این سوال در ذهن طرفداران وجود دارد که فاز تولید آن قرار است چه زمانی آغاز شود؟ WB هنوز جوابی به این سوال نداده، اما طبق ادعای اشر انجل بازیگر نقش بیلی بتسون، این فیلم بزودی جلوی دوربین می رود. این ستاره تاریخ دقیقی را فاش نکرد اما گفت که تولید بزودی زود آغاز خواهد شد، او همچنین اشاره کرد که فیلم‌نامه Shazam 2 را هنوز نخوانده است‌. باید اشاره کنیم که علاوه بر انجل، بازگشت زکری لی‌وای و آقای سندبرگ هم بطور رسمی تایید شده است.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Birds of Prey بدترین افتتاحیه DCEU را رقم خواهد زد!

وارنر باید هرچه سریع‌تر استارت تولید Shazam 2 را بزند، چون انجل ۱۷ ساله و همبازی بانمک او جک دیلن گریزر (که در فیلم های IT هم بازی کرده) نیز اکنون ۱۶ ساله شده است، و بزودی به اندازه‌ای بزرگ می شوند که دیگر مناسب بازی در نقش های خود نخواهند بود. هنوز اطلاعاتی از داستان این فیلم فاش نشده، اما سندبرگ تایید کرده که ما قرار است زمان بیشتری را با خانواده شزم (shazamily) بگذرانیم.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.