زکری لی‌وای انتظار دارد فاز تولید Shazam 2 اواسط 2020 آغاز شود؛

زکری لی‌وای ستاره خوشتیپ Shazam انتظار دارد فاز تولید قسمت دوم این فیلم اواسط سال ۲۰۲۰ آغاز شود؛ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) زیر نظر یک رهبر جدید، والتر هامادا، در حال تغییر کردن است. یکی از بزرگ ترین تغییرها مربوط به بودجه تولید فیلم های این فرانچایز بوده است، سیاستی که Shazam بر پایه همان جلوی دوربین رفت. تولید فیلم ها با کم ترین بودجه ممکن در واقع بهترین ایده برای DCEU است، نتیجه هم رضایت بخش بود: فیلم انفرادی شزم بهترین نقدها را دریافت کرد و در گیشه بین المللی ۳۶۳ میلیون دلار فروخت (بیشتر از سه برابر بودجه تولید خودش).

خیلی ها اعتقاد دارند که این نتیجه یک موفقیت برای دو کمپانی Warner Bros و DC Films نبوده، ولی این عقیده درست نیست. خود استودیو این فیلم را به چشم یک موفقیت می بیند، در نتیجه بدون هدر دادن زمان توسعه Shazam 2 را آغاز کرد و نویسنده قسمت اول را برای نگارش آن بازگرداند. قسمت دوم هنوز بطور رسمی توسط وارنر بروس معرفی نشده، اما دیوید اف. سندبرگ (کارگردان) و پیتر سفرن (تهیه‌کننده) به تازگی تایید کرده اند که مشتاق بازگشت هستند.

همچنین بخوانید | جیمز گان ممکن است ریبوت Justice League را برای وارنر بروس بسازد؛

فیلم Shazam 2 باید تعداد زیادی از بازیگران فصل نخست را بازگرداند، از جمله زکری لی‌وای که شخصیت اصلی فیلم، یعنی شزم، نسخه ابرقهرمان و بزرگسال بیلی بتسون (Asher Angel) را به تصویر کشید. طی یک مصاحبه با AP News، آقای لی‌وای فاش کرد که انتظار دارد کار بر روی قسمت دوم خیلی زود آغاز شود. طبق صحبت هایش، او تصور می کند که طی نیمه نخست ۲۰۲۰ فیلم Shazam 2 جلوی دوربین برود.

Shazam 2

ما مطمئن نیستیم که زکری لی‌وای بر چه اساسی چنین انتظاری دارد، ولی ممکن است یک سری چیزها را از استودیو شنیده باشد. به احتمال قوی وارنر بروس به او زمان شروع تولید را اطلاع داده تا طوری برنامه ریزی کند که در زمان معین شده در دسترس باشد. لی‌وای برای اینکه بتواند در فیلم Shazam جلوی دوربین برود خیلی بر روی بدن خودش کار کرد، پس باید برای قسمت دوم هم خودش را آماده کند و در بهترین شرایط فیزیکی ممکن باشد؛ انجام این کار می تواند چند ماهی طول بکشد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران Aquaman 2 اعلام شد؛ آرتور کری بازمیگردد!

البته بدون توجه به اینکه برنامه کاری زکری لی‌وای به چه صورت است، یکی از علت هایی که استودیو قصد دارد Shazam 2 را هر چه زودتر جلوی دوربین ببرد این است که کل داستان بر محور یک پسر نوجوان می چرخد، و آنجل بازیگر نقش بیلی هم در سن رشد قرار دارد و بزودی دیگر خبری از آن پسر نوجوان نخواهد بود. و این شرایط برای بسیاری از دیگر بازیگرهای فیلم هم وجود دارد، مثل جک دیلن گریزر که هم سن و سال آنجل است. بنابراین استودیو باید تا جایی که می تواند سریع عمل کند تا فرصت را از دست ندهد، چون وقتی این بچه ها بزرگ شوند شرایط بطور کل تغییر خواهد کرد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline