تاریخ شروع اکران Shazam 2 بطور رسمی تایید شد؛

برادران وارنر (Warner Bros) بطور رسمی تایید کرد که فیلم ابرقهرمانی Shazam 2 قرار است در بهار سال ۲۰۲۲ راهی گیشه شود؛ دنیای توسعه‌یافته دی‌سی کار خودش را خیلی ضعیف شروع کرد، اولین فیلم های این استودیو خوب فروختند اما نقدهای خوبی دریافت نکردند، اما طی یکی دو سال اخیر تمام فیلم های DCEU مورد تحسین منتقدین قرار گرفته اند. از نظر هنری Shazam موفق ترین فیلم این فرانچایز بوده است که توسط دیوید اف. سندبرگ کارگردانی شد. این فیلم شخصیت شزم را بطور رسمی وارد دنیای توسعه‌یافته دی‌سی کرد و اثری شاد بود که مثل آن تاکنون در این فرانچایز ساخته نشده.‌

اوایل سال جاری میلادی بود که Shazam پا به گیشه گذاشت، زکری لی‌وای ستاره درخشان این فیلم بود که واقعا یکی از علت های موفقیت آن هم بوده است. قیلم انفرادی شزم مورد تحسین منتقدین قرار گرفت و در گیشه بین المللی ۳۶۴ میلیون دلار فروخت، چون هزینه تولیدش پایین بود تبدیل شد به یک موفقیت تجاری برای وارنر.‌ Shazam مورد پسند طرفداران DCEU قرار گرفت، به همین دلیل همه منتظر بودند تا وارنر فاش کند که چه زمانی موفق به ملاقـات دوباره با شزم خواهیم شد.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم‌ سینمایی The Flash بطور رسمی تایید شد؛

بطور رسمی تایید شده که هنری گیدن برای نگارش فیلم‌نامه بازمی‌گردد و Shazam 2 را می نویسد، ما همچنین انتظار داریم که سندبرگ‌ برای کارگردانی بازگردد. مدتهاست که خبری در مورد این فیلم منتشر نشده، تا جایی که کم کم نگران شده بودیم، اما وارنر خیلی ناگهانی تاریخ شروع اکران آن را فاش کرد‌. طبق تایید استودیو، Shazam 2 قرار است در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱) راهی گیشه شود. با این حساب، دومین فیلم انفرادی شزم بطور تقریبی سه سال بعد از قسمت اولش روی پرده می رود.

shazam 2

زکری لی‌وای که برای بازی در نقش شزم بازمی‌گردد، و انتظار داریم که آشر آنجل هم باری دیگر در نقش بیلی بتسون ظاهر شود. حالا که Shazam 2 بطور رسمی صاحب تاریخ شروع اکران شده، آینده DCEU برای ما کمی شفاف‌تر گشته است؛ سال بعد دو فیلم Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) و Wonder Woman 1984 راهی گیشه می‌شوند، در سال ۲۰۲۱ نیز دی‌سی سه فیلم لایو-اکشن را روی پرده می برد، The Batman و The Suicide Squad، همچنین Black Adam با بازی دواین جانسون. Shazam 2 نیز سال ۲۰۲۲ را آغاز می کند، سپس فیلم های The Flash و Aquaman 2 هم در ادامه سال روی پرده می روند.

همچنین بخوانید | تهیه‌کننده Black Adam مشتاق حضور هنری کویل بعنوان سوپرمن در این فیلم است

حال اطمینان داریم که Shazam 2 قرار است ساخته شود، فاز تولید آن نیز اینطور که زکری لی‌وای قبلا گفته بـود اواسط ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. با توجه به اینکه مدت زمان زیادی تا روز موعود مانده، هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم فاش نشده است، پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline