تیزر جدید فیلم Shazam قدرتهای شزم و مبارزه با سیوانا را به نمایش می گذارد!

یک تیزر جدید از فیلم ابرقهرمانی Shazam منتشر شده که قدرت های فرابشری شزم (با نقش آفرینی Zachary Levi) و مبارزه او با دکتر سیوانا (Mark Strong) را به نمایش می گذارد. کمپانی وارنر بروس اکنون در میانه های دوران تغییرات چشم انداز ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DC Extended Universe) قرار دارد؛ اخیرا فیلم Aquaman که در بستر همین فرانچایز تولید شده توانسته به فروش ۱ میلیارد دلاری دست پیدا کند، زمان چندان زیادی هم تا شروع اکران Shazam که در واقع فیلمی طنز و سرگرم کننده است باقی نمانده!

طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ بود که یک تریلر از Shazam منتشر شد و نشان داد که قرار است فیلمی کاملا متفاوت نسبت به تمام فیلم های قبلی DCEU باشد – این تریلر با استقبال خوب طرفداران روبرو شد. دیوید اف. سندبرگ این فیلم جالب و تماشایی را کارگردانی کرده که به احتمال قوی جزو موفق ترین عناوین سال جاری میلادی خواهد بود. حال، با توجه به اینکه هنوز چند ماهی تا شروع اکران Shazam فاصله داریم، طرفداران به شدت منتظر انتشار دومین تریلر رسمی آن هستند که بزودی منتشر می شود و به واسطه آن می توانیم صحناتی تاکنون دیده نشده از فیلم را تماشا کنیم.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Shazam بین ۸۰ تا ۹۰ میلیون هزینه داشته است!

اما قبل از انتشار دومین تریلر رسمی، کمپانی Warner Bros یک تیزر جدید از فیلم را در اختیار طرفداران قرار داده که نمایشگر چند صحنه جالب و اکشن از فیلم Shazam است. اولین تریلر بیشتر بر روی حال و هوای کمدی فیلم تمرکز داشت، این تیزر کوتاه بیشتر به صحنات اکشن فیلم توجه کرده. یک نگاه بیاندازید:


طبق گزارش های تازه منتشر شده، فیلم سینمایی Shazam بـا هزینه ی ۸۰ تا ۹۰ میلیون دلاری ساخته شده؛ یعنی کم هزینه ترین فیلمی است که تاکنون در فرانچایز DCEU تولید شده. علت اینکه وارنر بروس پول زیادی را صرف تولید این فیلم نکرده و تلاش نموده آن را یک عنوان کم هزینه نگه دارد این است که قصد دارد تا جای ممکن سود حاصل از فیلم را بالا ببرد. ما به WB حق می دهد، مخصوصا بعد از شکست تجاری Juatice League (لیگ عدالت) که نشان داد یک فیلم ۳۰۰ میلیون دلاری هم می تواند به راحتی شکست بخورد!

همچنین بخوانید | شایعه: وارنر بروس قصد ساخت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای هارلی کویین را دارد!

در خلاصه داستان رسمی فیلم سینمایی Shazam آمده است که: “همه ما درون خودمان یک ابرقهرمان داریم، امـا بیرون آوردن آن به مقداری جادو لازم دارد. در مورد بیلی بتسون، با گفتن کلمه شزم! این پسر چهارده ساله خیابانی یتیم می تواند تبدیل به شزمِ ابرقهرمان شود، البته به لطف یک جادوگر باستانی. شزم که هنوز قلبا یک بچه است — با وجود بدن ورزیده و خداگونه خود — آماده امتحان کردن توانایی های خودش با بی باکی مسرت بخش یک بچه می شود. اما او خیلی زود به استاد شدن در این قدرت ها نیاز پیدا می کند تا بتواند با نیروهای مرگبار شیطان که توسط دکتر سیوانا کنترل می شوند مبارزه کند…

اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۶ فروردین ۹۸) آغاز شود، منتظر انتشار دومین تریلر رسمی باشید.


منبع: وارنر بروس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.