تریلر پشت صحنه فیلم ابرقهرمانی Shazam (شزم)؛ یک فیلم کمدی-اکشن!

بواسطه تریلر پشت صحنه فیلم سینمایی Shazam می توانید نگاهی تازه به فیلم ابرقهرمانی جدید کمپانی Warner Bros و DC Films داشته باشید، این تریلر صحنات اکشن و لحظات خنده دار جدیدی از فیلم را به نمایش می گذارد. در این تریلر، ﺍَﺷﺮ ﺍَﻧﺠِﻞ (که در نقش نسخه نوجوان بیلی بتسون ظاهر شده) و ﺯﮐﺮﯼ ﻟﯽﻭﺍﯼ (که شزم را به تصویر می کشد) توضیح می دهند که یک ابرقهرمان بودن چقدر می تواند عالی و شگفت انگیز باشد. ﺟﮏ ﺩﯾﻠﻦ ﮔﺮﯾﺰﺭ (IT) که در نقش فردی رفیق بیلی ظاهر شده هم در این تریلر جالب حضور دارد.

فیلم سینمایی Shazam توسط دیوید اف. سندبرگ (ﺁﻧﺎﺑﻞ: ﺁﻓﺮﯾﻨﺶ) کارگردانی شده است، او این فیلم را بر پایه نسخه New 52 این ابرقهرمان ساخته که اگر از خوانندگان کمیک های شزم بوده باشید بسیاری از صحنات فیلم برای شما آشنا خواهد بود. بد نیست اشاره کنیم که شزم در اصل کاپیتان مارول نام دارد، اما به دلیل وجود یک کاپیتان مارول در کتاب های مصور مارول، تصمیم گرفتند از نام شزم استفاده کنند. اما جالب اینجاست که فیلم Captain Marvel هم با فاصله خیلی کم نسبت به Shazam روی پرده خواهد رفت، البته این دو فیلم از نظر حال و هوا کاملا متفاوت هستند.

همچنین بخوانید | تیزر جدید فیلم Shazam قدرتهای شزم و مبارزه با سیوانا را به نمایش می گذارد!

شزم شاید بزرگ و پر از عضله به نظر برسد، اما در حقیقت او یک نوجوان پانزده است که بیلی بتسون نام دارد؛ بیلی پدر و مادری ندارد و در پرورشگاه زندگی می کند. داستان زمانی آغاز می شود که او را به یک خانواده جدید می سپارند، همینجا با فردی آشنا می شود و بخاطر شجاعتی که دارد توسط یک جادوگر در حال مرگ انتخاب می گردد تا قدرت های شزم را به دست بگیـرد. بیلی فقط باید کلمه “شزم” را بگوید تا تبدیل به یک ابرقدرت شود، یک قهرمان با قدرت پرواز، بدنی ضدگلوله و امکان زدن رعد با انگشت های خودش. بیلی به کمک رفیق خود فِرِدی در مورد قدرت هایی که دارد تحقیق می کند و یاد می گیرد که چطور یک قهرمان باشد.

این تریلر نیم نگاهی به حوادث فیلم دارد:


طبق گزارش های تازه منتشر شده، فیلم سینمایی Shazam بـا هزینه ی ۸۰ تا ۹۰ میلیون دلاری ساخته شده؛ یعنی کم هزینه ترین فیلمی است که تاکنون در فرانچایز DCEU تولید شده. علت اینکه وارنر بروس پول زیادی را صرف تولید این فیلم نکرده و تلاش نموده آن را یک عنوان کم هزینه نگه دارد این است که قصد دارد تا جای ممکن سود حاصل از فیلم را بالا ببرد. در این صورت اگر Shazam به فروش بالایی هم دست پیدا نکند، تبدیل به یک شکست تجاری نخواهد شد.

همچنین بخوانید | تریلر کامیک-کان فیلم سینمایی Shazam: من یک ابرقهرمانم!!

اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۶ فروردین ۹۸) آغاز شود، منتظر انتشار تریلر و پوسترهای رسمی جدید باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.