فیلم سینمایی Shazam ممکن است بذرهای ظهور «بلک ادم» را بکارد!

چند سال قبل، زمانی که دواین جانسون برای ایفای نقش بلک ادم (Black Adam) در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ [یا Worlds Of DC] با کمپانی وارنر بروس قرارداد بست، طرفداران شخصیت شزم [کاپیتان مارول] به شدت خوشحال شدند چون این اتفاق می توانست نوید فیلمی تماشایی را بدهد. همان زمان بود که فاش شد DC Films قصد دارد این دو شخصیت را در اولین فیلم انفرادی شزم روبروی هم قرار دهد — که می توانست یک اتفاق خیلی جالب باشد.

اما دیری نپایید که معلوم شد تغییراتی در برنامه ها ایجاد شده و رویارویی شزم و بلک ادم قرار نیست در فیلم Shazam اتفاق بیافتد. در عوض، تصمیم گرفتند برای Shazam به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ (آنابل: آفرینش) از یک شرور مشهور دیگر استفاده کنند؛ دکتر سیوانا. حال با توجه به اینکه جانسون رسمـا برای به تصویر کشیدن بلک ادم قرارداد بسته و امکان ساخت دومین فیلم انفرادی شزم هم وجود دارد، ممکن است Shazam موقعیت را برای ظهور این شرور جادویی آماده کند؟

همچنین بخوانید: سازندگان فیلم سینمایی Shazam برنامه هایی برای ساخت قسمت های بعدی دارند

این سوالی است که توسط MTV در یک مصاحبه طی همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو (CCSD 2018) از عوامل و کارگردان فیلم سینمایی Shazam پرسیده شد. در پاسخ، سندبرگ گفت که شخصیت ادم “بیشتر برای یک داستان دیگر” نگه داشته شده است، بنابراین ظهور این شخصیت قطعی است اما معلوم نیست کِـی و کجا. سندبرگ در انتهای اظهارات خودش گفت که فیلم شزم! “حاوی تعداد زیادی ایستر اِگ (Easter eggs)، اشاره و چیزهای شبیه به این است“، بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که در آن اشاره ای به بلک ادم شود تـا ما را برای ظهور کامل او آمـاده کند.

شزم!

با انتشار تریلر کامیک-کان بوضوح فاش شد که بسیاری از عناصر فیلم منشا کمیک بوکی دارند، بخصوص کمیک های شزم New 52 که هر دو شخصیت بلک ادم و دکتر سیوانا در آن حضور داشته انـد. بنابراین اگر در اولین فیلم از سیوانا استفاده شده، ممکن است داستان بطور مستقیم به شخصیت بلک ادم مرتبط شود که در این صورت تا نمایان شدن شخصیت دواین جانسون خیلی طول نخواهد کشید.

همچنین بخوانید: بلک ادم در فیلم Shazam حضور ندارد؛ دواین جانسون تایید کرد!

همانطور که سندبرگ اشاره کرد فیلم سینمایی Shazam پر از پیام های مخفی و اشارات است، پس شاید همین پیام و اشاره ها بذر ظهور بلک ادم را بکارند تا در فیلم های آینده شاهد به ثمر نشستن آنها باشیم. تریلر اشاره ای به این قضیه نداشت، اما احتمال دارد کمپانی وارنر بروس همه چیز را مخفی نگه داشته باشد، شاید زمانی که فیلم را تماشا کنیم در مثلا صحنه پس از تیتراژ شاهد حضور و معرفی غافلگیرکننده دواین جانسون باشیم. ما نمی توانیم در این مورد قاطعانه صحبت کنیم چون هر چیزی ممکن است.

اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۶ فروردین ۹۸) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.