فیلم Shazam: بازیگر نقش مری مارول یک قرارداد 5 فیلمی با Warner Bros بسته است!

با وجود اینکه شخصیت او که مری مارول نام دارد تنها در لحظات پایانی فیلم سینمایی Shazam (شزم) نمایان می شود، خانم میشل بورت طبق قراردادی که با DC Films بسته باید در مجموع پنج فیلم از ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) نقش آفرینی کنـد.

شخصیت خانم میشل بورت در این فیلم، مری مارول، در واقع نسخه بزرگ شده مری برامفیلد، خواهر پرورشگاهی بیلی بتسون است. طی یک گفتگو با Parade، بورت فاش کرد که یک قرارداد پنج فیلمی با کمپانی Warner Bros (برادران وارنر) بسته است؛ یعنی باید در پنج از DCEU نقش آفرینی کند. طی این گفتگو، او همچنین کمی در مورد نقش مری مارول در فیلم Shazam صحبت نمود.

همچنین بخوانید | فیلم Shazam 2 صاحب نویسنده شد؛ سندبرگ احتمالا برای کارگردانی بازمیگردد

اینطور که به نظر می رسد میشل بورت واقعا خوش شانس بوده است، او تنها در چند دقیقه از فیلم Shazam نقش آفرینی کرد و تبدیل به یکی از بازیگران مهم آینده DCEU شد. ما دقیقا نمی دانیم وارنر بروس چه برنامه ای برای شخصیت مری مارول دارد، اما هر چه که باشد به نظر می رسد مهم است چون همین ابتدای کار یک قرارداد پنج فیلمی با بازیگرش بسته است. طبق صحبت های خودش، “شما معمولا مجبور هستید یک پروسه طولانی را طی کنید. یک جنگ برای رسیدن به اینجا وجود دارد، پس این یک لحظه بسیار شگفت انگیز بود. تمام چیزی که می تونم بگم همینه. این یکی از همون لحظه های واقعا جادویی بود…

میشل بورت

اینطور که میشل بورت می گوید، او برای بازی در فیلم Shazam تست داد و بر پایه همین تست با وارنر بروس قرارداد بست، ظاهرا او حتی نمی دانست برای بدست آوردن چه نقشی تلاش می کند؛ البته با توجه به اینکه Shazam یک فیلم مهم برای استودیوست، کاملا طبیعی است که عوامل آن مراقب بودند چیزی را برای کسی فاش نکنند. “اینطور بود که ‘چی؟ چه مدل رقصی؟ چه نوع شخصیتی؟’ ایجنت های منم اینطور جواب می دادن ‘میچل، ما هیچی نمی دونیم. واقعا متاسفیم. فقط بهترین کاری که می تونی رو انجام بده تا ببینیم چی میشه’ منم گفتم ‘باشه’…

همچنین بخوانید | جان سینا در حال مذاکره برای پیوستن به Suicide Squad 2 (جوخه انتحار) است!

قبل از اینکه در فیلم Shazam ظاهر شود، ما میشل بورت را بیشتر بخاطر نقشی که در سریال Hawaii Five-0 می شناختیم، ولی حالا او یک آینده درخشان در DCEU دارد!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.