تریلر کامیک-کان فیلم سینمایی Shazam: من یک ابرقهرمانم!!

کمپانی وانر بروس فیلم سینمایی Shazam! را به همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ آورد و اولین تریلر فیلم ابرقهرمانی-کمدی دیوید اف. سندبرگ را در پنل خودش به نمایش گذاشت. این استودیو حدود هفته قبل بود که اولین حرکت ها در جهت تبلیغ فیلم جدید DCEU را انجام داد، با انتشار چندین تصویر تماشایی از Shazam و تایید اینکه وقایع آن در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ اتفاق می افتد. اما حالا چیزی که ماهاست در انتظارش هستیم به دستمان رسیده، و جالبی قضیه اینجاست که تریلر Aquaman که زودتر از فیلم شزم! اکران می شود ظاهر دیرتر نمایان می گردد!!

اشر آنجل در فیلم سینمایی Shazam شخصیتی به نام بیلی بتسون را به تصویر کشیده است؛ او یک روز در حال فرار از دست ظاهرا همکلاسی های خودش است که پا به یک واگن مترو می گذارد، سپس با جادوگری باستانی (با نقش آفرینی Djimon Hounsou) روبرو می شود، او به بیلی قدرتی می دهد که با گفتن کلمه “شزم!” نمایان می گردد، بیلی میگوید شزم و ناگهان بوووم!!! تبدیل به یک ابرقهرمان با قدرت هایی فرابشری می شود. اگر به یاد داشته باشید طی همایش کامیک-کان سال گذشته بود که تایید شد دیوید اف. سندبرگ (Lights Out و Annabelle: Creation) قرار است فیلم سینمایی شزم را کارگردانی کند، و حالا یکسال بعد او با اولین تیزر تریلر از این فیلم خنده دار به کامیک-کان بازگشته است.

طی یک هفته گذشته رسانه سرگرمی EW اقدام به انتشار تصاویر مختلفی از فیلم سینمایی Shazam کرد که به لطف آنها توانستیم نگاهی اجمالی اما خیلی جالب به فیلم جدید DCEU داشته باشیم. ما تصاویری از خود شزم، بیلی بتسون و رفیق صمیمی آنهـا فردی فریمن (با نقش آفرینی Jack Dylan Grazer) دیدیم، و حالا تمام این تصاویر در اولین تریلر رسمی به زندگی آماده اند؛

همچنین بخوانید: فیلم Joker: نام شخصیت ﺧﻮﺍﮐﯿﻦ ﻓﯿﻨﯿﮑﺲ فاش شد & اطلاعاتی تازه


در کنار اولین تریلر رسمی، بنر و خلاصه داستان Shazam هم منتشر شد: “همه ما درون خودمان یک ابرقهرمان داریم، امـا بیرون آوردن آن به مقداری جادو لازم دارد. در مورد بیلی بتسون، با گفتن کلمه شزم! این پسر چهارده ساله خیابانی یتیم می تواند تبدیل به شزمِ ابرقهرمان شود، البته به لطف یک جادوگر باستانی. شزم که هنوز قلبا یک بچه است — با وجود بدن ورزیده و خداگونه خود — آماده امتحان کردن توانایی های خودش با بی باکی مسرت بخش یک بچه می شود. اما او خیلی زود به استاد این قدرت ها نیاز پیدا می کند تا بتواند با نیروهای مرگبار شیطان که توسط دکتر سیوانا کنترل می شوند مبارزه کند…

Shazam! 2019

همچنین بخوانید: مارول و ﺩﯼﺳﯽ هر کدام در سال ۲۰۱۹ سه فیلم را اکران می کنند!!ما از قبل می دانستیم که فیلم Shazam قرار است فضای شادی داشته باشد — با توجه به اینک شخصیت اصلی آن یک پسر ۱۴ ساله است — اما تریلر یک مهر تایید رسمی بر روی این قضیه زد. این تریلر تایید می کند که Shazam قرار است یکی از بهترین فیلم های DCEU باشد، و با این اوصاف انتظار داریم که طی بهار ۲۰۱۹ راه خودش را به میان پرفروش های سال باز کند. باید اشاره کنیم که اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۶ فروردین ۹۸) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.