امتیاز راتِن تومِیتوز فیلم ابرقهرمانی Shazam فاش شد؛

امتیاز راتِن تومِیتوز (Rotten Tomatoes) فیلم سینمایی Shazam (شزم)، تازه ترین عنوان تولید شده در بستر ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU)، به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ رسما فاش شد؛ زک اسنایدر کسی بود که استارت فرانچایز DCEU را با فیلم Man Of Steel (مرد پولادین) زد، اما برخلاف انتظار از جایگاه خودش کنار گذاشته شد و اکنون فقط می تواند در مورد برنامه هایی که برای این دنیای اشتراکی داشت صحبت کند. بسیاری از طرفداران هنوز دوست دارند بدانند اگر اسنایدر همچنان بعنوان ناظر DCEU باقی می ماند اکنون این فرانچایز چه شکلی بود، اما متاسفانه یا خوشبختانه وارنر بروس به موقع وی را کنار زد و اتفاقا بعد از آن موفقیت های بیشتری را کسب نمود.

فیلم سینمایی Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان (خالق سری احضار) که سال گذشته پا به گیشه گذاشت، DCEU را وارد یک عصر جدید کرد و البته تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم تاریخ کمپانی ﺩﯼﺳﯽ. بسیاری از طرفداران اعتقاد دارند که این حال و هوا، و سبک جدید باعث شده تا ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ خیلی به دنیای سینمایی مارول شبیه شود، ولی فروش ۱ میلیار دلاری Aquaman نشان داد که روش وان به خوبی جواب داده است. در حالی که برای تماشا کردن Aquaman 2 باید چهار سال صبر کنیم، طی این مدت چندین فیلم جدید در پی همین موفقیت های اثر متفاوت آقای وان روی پرده خواهند رفت.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر از حضور [اسپویلر] در فیلم Shazam لو رفت!!

ظاهرا فیلم Shazam هم خیلی نسبت به عناوین قبلی DCEU متفاوت است، چون آقای سندبرگ تصمیم گرفته ژانر ابرقهرمانی را با کمدی ترکیب کند و یک اثر به یادماندنی را به وجود آورد. فقط چند روز تا شروع اکران این فیلم باقی مانده و اولین نقدهای منتقدین به ما نشان داده که قرار است با یک فیلم تحسین برانگیز دیگر روبرو شویم؛ بیشتر کسانی که موفق به تماشای Shazam شده اند، از طنز موجود در آن بعنوان یک ویژگی مناسب یاد کرده اند، حال امتیاز ۹۳ درصدی این فیلم در Rotten Tomatoes نشان می دهد که بیشتر منتقدین از آن راضی بوده اند.

شزم 2019

شاید ما هنوز موفق به تماشای Shazam نشده باشیم، اما تریلر و کلیپ هایی که تاکنون دیده ایم به ما ثابت کرده اند که فیلم جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ قرار است یکی از بهترین های امسال باشد. البته پیش بینی شده که این فیلم طی افتتاحیه با استقبال سرد مردم روبرو خواهد شد که اتفاق جالبی نخواهد بود. در واقع اینطور به نظر می رسد که مخاطبین نظری کاملا متفاوت نسبت به منتقدین دارند؛ سال قبل برای فیلم بامبلبی هم دقیقا اتفاقی مشابه رخ داد. این فیلم مورد تحسین منتقدها قرار گرفت اما فروش آن حتی به نیم میلیارد دلار هم نرسید!

همچنین بخوانید | آیا فیلم سینمایی Shazam صحنه پس از تیتراژ دارد؟ (چند تا)

اکران رسمی فیلم سینمایی Shazam از تاریخ پنجم آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۶ فروردین) آغاز می شود.


منبع: Rotten Tomatoes

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.