آیا فیلم سینمایی Shazam صحنه پس از تیتراژ دارد؟ (چند تا)

فیلم سینمایی Shazam (شزم)، محصول جدید Dc Films و Warner Bros ما را با بیلی بتسون و همزاد ابرقهرمان او شزم آشنا می کند، اما یک سوال: آیا این فیلم صحنه پس از تیتراژ دارد، و اگر دارد چند تـا؟؟ تازه ترین فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) داستان یک بچه پرورشگاهی ۱۴ ساله را روایت می کند که توسط خانواده ای جدید به ﻓﺮﺯﻧﺪﺧﻮﺍﻧﺪﮔﯽ گرفته می شود و سپس یک روز در مترو با به یک جادوگر مرموز (Djimon Hounsou) برخورد می کند. بعد از آن، بیلی صاحب قدرتی می شود که به لطف آن کافیست فقط کلمه “شزم” را به زبان بیاورد تا تبدیل به یک ابرقهرمان بالغ (Zachary Levi) شود، که قدرتهای بسیار زیادی دارد. قهرمان قصه ما خیلی زود با دشمنی بزرگ به نام دکتر سیوانا (Mark Strong) روبرو می شود که قدرت هایش را به چالش می کشد.

فیلم سینمایی Shazam توسط دیوید اف. سندبرگ (آنابل: آفرینش) کارگردانی شده و تازه ترین عنوان DCEU بعد از اکران موفق Aquaman (آکوامن) است که پا به گیشه می گذارد. نخستین فیلم انفرادی آکوامن (با نقش آفرینی Jason Momoa) یک موفقیت بزرگ برای این فرانچایز بود و تبدیل به پرفروش ترین فیلم ﺩﯼﺳﯽ شد. در حقیقت Aquaman اولین فیلم DCEU است که توانسته بیشتر از ۱ میلیارد دلار بفروشد. حال نوبت به Shazam رسیده و پیش بینی شده که قرار است اکران بدی را در ایالات متحده پشت سر بگذارد. البته فعلا Aquaman رکورد بدترین افتتاحیه را در میان دیگر فیلم های DCEU در اختیار دارد اما بیشتر از تمام آنها فروخته است (به لطف باکس آفیس جهانی)، پس فیلم انفرادی شزم حتما نباید شکست بخورد و شانس زیادی برای موفقیت دارد.

همچنین بخوانید | اولین واکنش ها نسبت به Shazam 2019: یک فیلم درخشان و ﻓﻮﻕﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺳﺮﮔﺮﻡ ﮐﻨﻨﺪﻩ!

اکران رسمی Shazam هنوز آغاز نشده است، اما این فیلم در برخی از نقاط جهان روی پرده رفته و محدود افرادی هم موفق به تماشای آن شده اند. بدون شک طرفداران دوست دارند از داستان فیلم و انتهای آن مطلع شوند اما همزمان بسیاری از آنها کنجکاو هستند که آیا Shazam صحنه پس از تیتراژ دارد یا نه. خب، ظاهرا این فیلم دو صحنه پس از تیتراژ دارد؛ نخست یکی که در میانه های تیتراژ پخش می شود و دیگری در انتهای انتها. بیشتر ما اصلا تیتراژ را تماشا نمی کنیم اما کسانی که برای تماشای فیلم به سینما می روند اگر بخواهند هر دو صحنه میانی و انتهایی را ببیند باید تیتراژ را تا آخـر تماشا کنند!!

Shazam 2019

اما حالا که از این قضیه مطلع شده ایم یک سوال دیگر به ذهنمان خطور کرده است: آیا صحنات پس از تیتراژ Shazam ارزش تماشا کردن را دارند؟؟ قصد نداریم چیزی را فاش کنیم، فعلا، اما ظاهرا سازندگان فیلم انفرادی شزم برای این صحنات از فیلم های مارولی الگو گرفته اند. باید اشاره کنیم که صحنه میان تیتراژ Shazam شرایط را برای از راه رسیدن یک ادامه فراهم می کند و به ما نشان می دهد که Warner Bros و DC Films چه برنامه ای برای آینده این فرانچایز انفرادی دارنـد. اما صحنه نهایی بیشتر جهت خنده و سرگرمی طرفداران ساخته شده است. البته اگر تریلرهای Shazam را با دقت تماشا کرده باشید، همین حالا هم صحنه پس از تیتراژ را دیده اید و چندان برایتان تازگی نـخواهد داشت.

همچنین بخوانید | دومین تریلر Shazam منتشر شد؛ ﺟﺎﻟﺐﺗﺮﯾﻦ فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ!

هنوز بطور رسمی تایید نشده که Shazam قرار است صاحب یک ادامه شود، در این میان پیش بینی شده که با فروش چندان بالایی هم روبرو نخواهد شد. ولی اگر در گیشه های جهانی خوب بفروشد و تبدیل به یک فیلم سودآور شود، و همچنین عملکرد خوبی داشته باشد و به دل طرفداران بنشیند، بعید نیست یک روز Shazam 2 هم ساخته شود؛ پس، صحنه میان تیتراژ این فیلم احتمالا ارزش تماشا کردن را دارد و منتظرش هستیم.

اکران این فیلم از تاریخ پنجم آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۶ فروردین) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.