اولین واکنش ها نسبت به Shazam 2019: یک فیلم درخشان و ﻓﻮﻕﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺳﺮﮔﺮﻡ ﮐﻨﻨﺪﻩ!

با توجه به اینکه فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 (ﺯﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ۱۹۸۴) تاخیر خورده و تا قبل از ۲۰۲۰ پا به گیشه نمی گذارد، Shazam! (شزم) تبدیل شده به تنها فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) که امسال روی پرده می رود؛ پس ۲۰۱۹ تبدیل شده به سالی بزرگ برای شزم تا تبدیل به یک ابرقهرمان موفق و پرطرفدار در سینما شود. فیلم Shazam 2019 توسط دیوید اف. سندبرگ کارگردانی شده و اینطور که به نظر نمی رسد هیچ شباهتی به فیلم های قبلی DCEU ندارد!

فیلم سینمایی Shazam بر پایه کمیک هایی با عنوانی مشابه ساخته شده کـه از آن بعنوان یک فیلم درخشان و تماشایی یاد می شود. در این عنوان ابرقهرمانی با بیلی بتسون (Asher Angel) آشنا می شویم، یک بچه پرورشگاهی که توسط خانواده ای جدید به ﻓﺮﺯﻧﺪﺧﻮﺍﻧﺪﮔﯽ گرفته می شود و سپس یک روز در مترو با به یک جادوگر مرموز (Djimon Hounsou) برخورد می کند. بعد از آن، بیلی صاحب قدرتی می شود که به لطف آن کافیست فقط کلمه “شزم” را به زبان بیاورد تا تبدیل به یک ابرقهرمان بالغ (Zachary Levi) شود، که قدرتهای بسیار زیادی دارد.

رئسای وارنر بروس به دنبال شکستی که بر سر Justice League (لیگ عدالت) خورند، به این نتیجه رسیدنـد که بهتر است فعلا فیلم های انفرادی بسازند و بیخیال عناوین گروهی شوند؛ Aquaman (آکوامن) با فروش ۱ میلیارد دلاری خودش ثابت کرد که این می تواند بهترین تصمیم ممکن باشد. حال فقط چند هفته تا از راه رسیدن Shazam 2019 باقی مانده و نخستین واکنش ها نسبت به آن نشان می دهد که منتظر یک فیلم جالب و بسیار تماشایی هستیم. افرادی که موفق به تماشای این فیلم شده اند از آن بعنوان یک عنوان درخشان و بسیار سرگرم کننده یاد کرده اند، پس به احتمال قوی باید انتظار یک موفقیت بزرگ دیگر را داشته باشیم.

همچنین بخوانید | فیلم Suicide Squad 2: ادریس آلبا ممکن است در نقش ددشات ظاهر شود!

Shazam 2019

آقای ﺑﺮﯾﻨﺪﻭﻥ ﺩﯾﻮِﺱ Shazam را یک فیلم درخشان معرفی کرده که فوق العاده تماشایی است، “یک فیلم درخشان است. بسیار سرگرم کننده می باشد و در بعضی لحظات بسیار ترسناک (به لطف دیوید اف. سندبرگ). این فیلم بسیار فراتر از انتظارهاست و فیلم مورد علاقه من در DC می باشد.” خانم Ash Crossan شزم را یک فیلم عالی خوانده است، فیلم مورد علاقه خودش. “… بطور شگفت انگیز سرگرم کننده، پر از جوک و اشاره ها…” او همچنین ادعا کرد که زکری لی‌وای بهترین انتخاب برای این نقش بوده است.

طبق گفته های ﺍﺭﯾﮏ ﺩﯾﻮِﺱ، Shazam 2019 یک فیلم بزرگ، دوست داشتنی و خنده دار است که شبیه به هیچکدام از فیلم های قبلی DC نمی باشد. “چیزی شبیه به فیلم Big با بازی تام هنکس اما با اکشن فیلم های ابرقهرمانی بعلاوه تعداد زیادی اشارات به بتمن و سوپرمن…” این نویسنده همچنین اشاره کرد که فیلم های کمپانی DC Films در حال بهتر شدن هستند. ﭘﺮﯼ ﻧﻤﯿﺮﺍﻑ Shazam را یک فیلم دلپذیر، فوق العاده سرزنده، سرگرم کننده و دوست داشتنی خوانده است. ظاهرا “خانواده” جزو عناصر جالب این فیلم می باشد که تماشای آن خنده های زیادی را برای بینندگان خودش به ارمغان می آورد.

آقای Jim Vejvoda در اظهارات خودش ادعا کرده که زکری لی‌وای متولد شده تا در نقش شزم بازی کند، چون بازی او در Shazam فوق العاده بوده است. این فیلم برای عاشقان کمیک بوکها پر از غافلگیری است و به اندازه کافی برای طرفداران جدید جالب می باشد. Jenna Busch در مورد این فیلم گفت “بلاخره اجازه دارم تا بگویم که Shazam فوق العاده بود! پر از احساس… سرگرم کننده و با حال و هوایی مناسب. زکری لی‌وای مناسب این نقش است، مثل اشر آنجل…” وبسایت Den Of Geek UK هم در صفحه توییتر خودش از Shazam بعنوان یک فیلم شادی آفرین یاد کرده که شبیه به هیچکدام از عناوین قبلی DCEU نمی باشد. “سرگرم کننده، گرم و خوش قلب، خنده دار و با بازیگرانی فوق العاده…

همچنین بخوانید | دومین تریلر Shazam منتشر شد؛ ﺟﺎﻟﺐﺗﺮﯾﻦ فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ!

فیلم سینمایی Shazam

نقد آقای Mansoor Mithaiwala هم جالب می باشد؛ او Shazam 2019 را یک فیلم کاملا سرگرم کننده و پر از احساس خوانده است، از زکری لی‌وای بعنوان یک شزم عالی یاد کرده و خود فیلم را یک عنوان ابرقهرمانی متوسط صدا زده که حس دیدنش مانند نفس کشیدن هوایی تازه می باشد. طبق ادعای Peter Sciretta از وبسایت خبری slashfilm نیز این فیلم ترکیبی از Home Alone (تنها در خانه) و Big می باشد که برای تماشا کنار خانواده ساخته شده است.

تا این لحظه تمام کسانی که موفق به تماشای Shazam شده اند از آن بعنوان یک فیلم جالب و قوی یاد کرده اند، اما باید توجه کنیم بسیاری از این اشخاص همان هایی هستند که فیلم های Batman V Superman (بتمن در مقابل سوپرمن)، Suicide Squad (جوخه انتحار) و حتی Justice League را مورد تحسین قرار دادند اما همه آنها با نقدهای کاملا متفاوتی از سوی طرفداران روبرو شدند، پس نمی توانیم بطور قطعی بگوییم Shazam با ورود به گیشه مورد پسند مردم هم قرار می گیرد یا نه!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.